1000pcs Doprava Zadarmo 12x12" DIY Lesk Crft Papier

1000pcs Doprava Zadarmo 12x12" DIY Lesk Crft Papier

j9981

Novinka

Skladom

€411.72
Počet

Štítky: a4 lesk papiera, yupo plastové papier, textílie lesk, crft dreva, papier lesk, list papiera 12x12, klinec prenos, scrapbooking papier balenie fólia, 12x12 papier deliče, 12x12 tlačidlo.

1. P objednávacie meno: g vrhu papiera, c raft papier

2. S ize: 12x12"

3. 20 stránkové listy per pack ,

4. M aterial: p aper + 1/128 lesk pieskový 5. S urface: S hine lesk piesku, ack B :300 g w hite kartón 6. C olor: Červená,Čierna,Modrá,Biela,Zlatá,Strieborná,Zelená,Fialová,Ružová atď. 7. U se: C plte papiera, rts, G ift box, W oklepávanie papier, D iy, W papier, C hristmas dekor, W edding crad, G reeting karty, N otebook kryt, C hildren ručné

F eature: 1. M ulti-farbu. 2. N o vyblednutiu,lesk. 3. E co-friendly.(Zisťovanie prostredníctvom) 4. I t je h andicraft papier, g vrhu papier, w oklepávanie, g ift box, H andmade papier, w papier. N otice: 1. P lízingu, kontaktujte nás, uistite sa, že vaša objednávka je správne 2. D ue na počítači rozlíšenie a streľba prostredie,farby sa môžu líšiť. Povrch:lesk pieskový funkcie opp eco-friendly vaky na balenie 12x12" remeselné lesk papiera 15 listov thinkness je 0.9 cm 150 listov Balenie

Doprava 1. Dostali sme vašu platbu,a to do 3 dní pre vaše dodávky. 2.Ak štýlu bol vypredaný, ktoré sa vám páči, pls poznámka výrobu deň je 7-10days, tak pls láskavo odložiť svoj deň, po hotové, budeme adviseyou a usporiadať poslať k vám naraz. 3.Sledovacie Číslo bude informovaný e-mailom po vašom tovaru bola odoslaná. 4. Pls nechajte 15-30 pracovných dní vaša zásielka dorazí.

Našou prednosťou 1,Sme výrobca a obchodná spoločnosť,., môžeme poskytnúť klientom. 2,Naša spoločnosť má vlastnú továreň, tak môžeme ušetriť náklady, takže cena je relatívne lacné. 3,Naše dodacie lehoty na výrobky je veľmi rýchly.Pre niektorých veľmi horúce , sme zásob. 4,Naša kvalita je veľmi dobrá.Pri klientov dostávať náš vyrábať, že sa im páči ich veľmi veľa. 5 Existuje silný marketingový tím, výrobu tím, tím predaja atď. Platba 1. Dokončite, prosím, platbu čo najskôr po uvedení vašej objednávky. 2. Pre vyhli problémom, pred miesto v poriadku, skontrolujte prosím, ak majú tovar na sklade u predávajúceho. 3. Ak by ste chceli umiestniť hromadnú objednávku, pls napíšte mi na detaily.Vďaka za vašu spoluprácu. Spätná väzba 1.Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Takže vaša odozva je veľmi dôležité . Akonáhle ste dostali položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme tiež bude reagovať tým, že vám pozitívnu spätnú väzbu, že v rovnaký deň. 2.Ak ste spokojní s našimi položky, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu,ktorá by ocenili 3. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom akékoľvek negaticve alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať na riešení problémov v prvom Vlastné daň: nebudeme platiť pre všetky Vlastné dane v miestnej obyčaje.Musíte zaplatiť Vlastnú daňovú sami.Vďaka.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty