2KS Nové Mini TDXONE TD-Q7 Walkie Talkie 5W 16CH UHF400-480MHz mobilné zariadenia Pohodlné 7 Farba Vhodné pre Baofeng Uv-5r UV82UV-82

2KS Nové Mini TDXONE TD-Q7 Walkie Talkie 5W 16CH UHF400-480MHz mobilné zariadenia Pohodlné 7 Farba Vhodné pre Baofeng Uv-5r UV82UV-82

j9940

Novinka

Skladom

€70.82 €43.91
Počet

Štítky: baofeng talki walki, sepura prijímac stp8000, bacuľatá, základná baofeng uv 82, gp388, wouxun rádio príslušenstvo, mini walkie talkie 30 km, baofeng 15 km, baofeng uv 5re plus, BAOFENG S5 Plus.

modname=ckeditor

Názov produktu:

2KS Nové Mini TDXONE TD-Q7 Walkie Talkie 5W 16CH UHF400-480MHz mobilné zariadenia Pohodlné 7 Farba Vhodné pre Baofeng Uv-5r UV82 UV-82

Balenie Obsahuje:

2 x Walkie Talkie

2 x Nabíjateľná Batéria 1800mAh

2 x Spona

2 x Napájací Adaptér

2 x šatka

modname=ckeditor

modname=ckeditor

Balenie

Všetky položky bude dvakrát skontrolované a dobre zabalený naše balenie tím, garantujeme, že sú nulové problémy pred odoslaním von.

Doprava

Aby sa dodať váš balík rýchlo a presne, prosím, uistite sa, že vaša adresa v Jedlozdravotnikom.sk je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť.

Snažíme poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na kuriérskej spoločnosti a svojej krajine je vlastná. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Ďakujeme za pochopenie.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojho krajiny je vlastný office zistiť, čo tieto dodatočné náklady, pred nákupom.

Návrat

Táto položka sa vzťahuje na jeden rok záruka. Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, budeme radi, uskutočniť výmenu alebo vrátenie peňazí, musíme výrobok musí byť v jej pôvodnom stave, vrátane krabice, a všetky doplnky. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie lodné náklady. Kontaktujte nás prosím najprv pred vami vrátiť vec, ponúkneme vám správnu spiatočnú adresu.

Spätná väzba

Ďakujeme, že ste pre nakupovanie na ANEOU Factory Store, naším cieľom je, aby sa uistite sa, že ste radi, keď sa nakupovanie v našom obchode.

Ak budete spokojní s nákupom a naše celkové služby, váš komentár je veľmi dôležité pre náš úspech v podnikaní. Prosím, chvíľku nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu na našich produktov a služieb.

Ak nie ste spokojní so svojím nákupom v žiadnom prípade, kontaktujte nás prosím najprv otvoriť sporu, sa budeme snažiť vyriešiť problém.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty