NewZealand Comvita Manuka Med UMF15+ MGO514+ Premium Medu Tráviaceho a Imunitného Zdravia Dýchacích ciest Kašeľ Bolesť Hrdla

NewZealand Comvita Manuka Med UMF15+ MGO514+ Premium Medu Tráviaceho a Imunitného Zdravia Dýchacích ciest Kašeľ Bolesť Hrdla

j9936

Novinka

Skladom

€123.19 €61.59
Počet

Štítky: respiračný systém, med manuka, zdravie produkt, bee krém, prázdne nosovej, maska dýchacích ciest, zdravie a pohodu, kokosový peeling, zdravie, telo a tvár peeling.

UMF® je skratka pre "Jedinečný Manuka Faktor", opatrenie jedinečný druh činnosti, ktorá je prirodzene prítomná v rôznych úrovniach v med vyrobený z nektár Manuka strom, pôvodom z Nového Zélandu. Vyššie UMF číslo (Jedinečné Manuka Factor) vyššia koncentrácia unikátne antibakteriálne fenolov.

Comvita® UMF® 15+ Manuka Med je vyrobené na Novom Zélande a obsahuje jedinečné rastlinné fenoly prirodzene prítomné v rôznych úrovniach v med vyrobený z nektár Manuka bush (Leptospermum scoparium), pôvodom z Nového Zélandu.

Manuka Med je získanie celosvetové uznanie pre svoje jedinečné vlastnosti. Nový Zéland UMF® Triedy Manuka Med je vysoko cenené a jeho povesť, stále rastie.

Môžete si dôveru nákup super premium + kvalitné Manuka Med podporená UMF® záruku. Comvita® je najväčším svetovým výrobcom prvotriednej kvality UMF® Manuka Med.

Comvita® UMF® 15+ Manuka Med je zaručené, aby sa aspoň UMF® 15. Na UMF systému triedenia appraises prírodné značky nájsť v Manuka med, a zaisťuje čistotu a kvalita. Comvita® UMF® 15+ Manuka Med je testovaný a zaručené, že obsahujú tri unikátne zlúčeniny skutočné Manuka Med v každej dávke (MGO, Leptospermum, DHA). Pre viac informácií, navštívte prosím . VÝHODY:

Odvodené z Manuka bush, Comvita je Manuka UMF med je známy a používaný denne pre svoje mnohé silné zdravotné výhody, vrátane tých, ktoré je možné podporiť TRÁVENIE ZDRAVIE, PODPORA DÝCHACÍ SYSTÉM, a môže pomoci v zmiernenie KAŠĽA A UPOKOJUJÚCE HRDLA . Ako jeden z prírody najlepších superfoods obsahuje jedinečné rastlinné fenoly, Comvita Manuka UMF med je veľký prírodný zdroj energie pre váš každodenný výživový režim.

DÔVERYHODNÝ:

Keď príde na UMF (skratka pre "Jedinečný Manuka Factor"), Med, tam je naozaj žiadny porovnanie Comvita je sledovateľné z úľa na polici. Každý jednej šarže Comvita Manuka UMF Med je samostatne analyzovať a certifikované pre kvalitu, čistotu a pravosti podľa UMF Med Združenia. Na UMF číslo označuje úroveň unique Manuka vlastnosti v med. Na rozdiel od iných Manuka medov s pochybnou aktivitu (tieto zahŕňajú "Aktívne", "Bio-Aktívny", "15+", "MGO", alebo "KFactor"), len UMF testovanie opatrenia všetky tieto podpis zlúčeniny, Leptosperin, DHA a Methlyglyoxal, že spolu naznačujú, vysoká kvalita, autentické Manuka med.

POUŽITIE:

Manuka med, uctievaný pre jeho silný prínosy pre zdravie je najlepšie konzumovať denne. Väčšina spotrebiteľov žať vychutnať jeho lahodnú, sladký nektár chuť jesť podľa polievková lyžica, alebo šíriť na sušienky alebo toast, drizzled na granolového alebo jogurt, alebo s čajom. Keď sa cítite sami začínajú prichádzať dole s niečím, čo určite zvýši váš príjem, ako Manuka med môže pôsobiť ako silný obrany.

ČISTOTA:

Nový Zéland Manuka med je už dlho cenený pre svoje zdravie-udržiavanie dávok. Našich včelárov sú popredných svetových odborníkov v med plodín kvality, pochopenie hodnoty maximálnej čistoty. Pozývame vás znovu s prirodzenou inteligenciou z úľa.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty