Kompletné Dual Osi Solárne Sledovania Tracker W/ 6" Východ-Západ A 12" Juh-Sever Lineárny Pohon Motorových W/ LCD Radič W/ Anemometer

Kompletné Dual Osi Solárne Sledovania Tracker W/ 6" Východ-Západ A 12" Juh-Sever Lineárny Pohon Motorových W/ LCD Radič W/ Anemometer

j9906

Novinka

Skladom

€279.96
Počet

Štítky: actuat lineárne, elektrický lineárny pohon kovov, box pre skladovanie kozmetiky transparentné, jednej osi, solárne tracker, solar sun tracker, motor tracker dual osi, aztec hodiť, solárne tracker, solárne tracker súpravou dual osi, duálne solárne tracker.

Kompletné Dual Osi Solárne Sledovania Tracker W/ 6" Východ-Západ A 12" Juh-Sever Lineárny Pohon Motorových W/ LCD Radič W/ Anemometer

Tu na predaj je Kompletná Dual Osi Solárne Tracker Súpravy, predmety Zahŕňajú 2KS DC 12V Lineárne Pohony &Držiaky

a Elektronické LCD Radič a Rýchlosť Vetra Senzor pre dual osi solárne sledovací systém.

Stavať svoj vlastný rám a dostanete profesionálny stupeň dual osi solárne tracker!

★ 1PCS 150 mm (6") 12V DC Sever/Juh linear actuator a 1PCS 300 mm (12") 12V DC Východ/Západ linear actuator. ★ 1x Solárny Sledovania Dual Osi LCD Radič +Svetelný Senzor. ★ 1x Rýchlosť Vetra Senzor +3Meters Kábel. ★ 4x Striebro Držiaky W/ 4PCS bolt a 4PCS želiari pin pre lineárny pohon.

Sever/Juh linear actuator

Východ/Západ linear actuator

Zdvih Dĺžka: 150mm/6Inch Stroke Length: 300mm/12Inch Špecifikácia

Názov Produktu

Lineárny Pohon

Stav

100% nový

Vstupné Napätie

DC 12V

Max Push Load

1500N/330lbs

Max Vytiahnuť Zaťaženie

1200N/264lbs

Rýchlosť

5.7 mm/s

Pracovný cyklus

25%

Prevádzkové frekvencie

20%

Materiál

Hliníkové zliatiny

Farba

Striebro šedá

Prevádzková teplota

-26 ° C ~ +65 ° C

Trieda Ochrany

IP65

No-zaťažovací prúd

Max zaťaženie prúdu

3A

Certifikácia

CE/SGS

Záruka

Štandardná záruka 1 rok

Údržba

Zadarmo-údržba

Pre viac informácií o našich Lineárne Pohony, Pls Každý Lineárny Pohon je dodávaný s 2 KS držiakov pre jednoduchú inštaláciu.

Toto je elektronický regulátor pre dual osi solárne tracker, prichádza s radič box a svetelný senzor. Regulátor môže odhaliť Sever/Juh/Východ/Západ, pokyny a ovládanie lineárne pohony pre pohyb, a tak realizovať solárny panel, postupujte podľa slnku a vždy tvárou k slnku. Používatelia môžu nastaviť parametre pre skutočných potrieb s LCD displej, raz nastaviť dobre, nie je potrebné nič meniť. Extra Limitný Spínač a Rýchlosti Vetra Senzor (Anemometer) môže byť zladené s regulátorom pre skutočné potreby. Využíva špecializované štyri-kvadrant-štruktúra svetelný senzor. Jednou z výhodou je svetelný senzor je vo vnútri nepremokavé shellu, ktorý môže predĺžiť svetelný senzor je životnosť. Ďalšou výhodou je to, že je slnečné clony, ktoré môžu zväčšiť uhol detekcie rozsah, a tým zvýšiť presnosť sledovania.

Špecifikácia:

Názov Produktu

WST03-2 Dual Osi Solárne Tracker Radič

Stav

100% Nový

Radič Box Rozmer

145x90x40mm (5.71"x3.54"x1.57")

Vstupné Napätie

DC12V/24V

Max Zaťaženie Prúdu

6A

Prevádzková Teplota

-20℃ až +60℃

Presnosť Sledovania

≤1°

Vlastnosti: * Sledovanie presnosť je vysoká, priemerná sledovania presnosť ≤1°, regálov presnosť sa dá nastaviť. (Skutočná presnosť je príslušný systém v pohybe, rýchlosť); * detekčný uhol rozsah snímača osvetlenia je široký a s vysokou presnosťou; * svetlo-senzor vo vnútri nepremokavé shellu, ktorý je vodotesný, prachotesný a odolnosť voči starnutiu * S LCD displej, ktorý dokáže zobraziť viaceré pracovné stav a parametre; * Mnohé parametre možno nastaviť; * S rýchlosť vetra funkcia ochrany (potrebné pridať rýchlosť vetra senzor); * Východ/Západ/Juh/Sever orientácia všetky s obmedzením funkcie (potrebné pridať limitný spínač); * S ručným funkciu; * Nesprávny pól batérie pripojenie ochrany, s viac-ochrana prúdu poistky, * Nízka pohotovostnom režime napájania, pohotovostný prúd ≤15mA;

Rýchlosť vetra snímač sa skladá z plášťa, tri vietor poháre a okruh modul. Celý senzor má vysokú pevnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom, odolnosť proti korózii a vodotesnosť, bude zabezpečiť dlhodobé používanie prístroja a presnosť rýchlosť vetra zbierky. Je veľmi vhodný pre vonkajšie meranie.

Špecifikácie:

Materiál: Polykarbonát Materiál

Farba: Čierna

Presnosť: ± 1 m/s

Start-up Rýchlosť Vetra: 0.2-0.4 m/s

Typ Výstupu: Výstupného Napätia

Rozsah Merania: 0-32.4 m/s

Napájacie Napätie: 12V~24V DC

Výstupný Signál: 0-5V

Rýchlosť vetra: Výstupné napätie /5*32.4

Dĺžka kábla: 3 M * Vstupné Napätie pre celý systém by mal byť DC 12V.

* Nikdy prístup solárne tracker, kým Solárne Tracker elektronika je "on".

* Solárny tracker môžete presunúť neočakávane a výkonný lineárny pohon/motor môže spôsobiť vážne zranenie alebo smrť. * Vždy odpojte Solárny Tracker elektroniky od zdroja napájania pred blíži solárne tracker.

Solárny systém na sledovanie: Solárny fotovoltaický Systém, solárny tepelný systém,atď.

Chcete viac informácií? Ďalšie informácie a podrobný návod na inštaláciu nájdete v návode

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty