Čierne priestor hliníkovej zliatiny páky, kľučky Continental spálňa minimalistický interiér pokojnej zámok valec 1 ks

Čierne priestor hliníkovej zliatiny páky, kľučky Continental spálňa minimalistický interiér pokojnej zámok valec 1 ks

j987

Novinka

Skladom

€39.33 €31.46
Počet

Štítky: black dverí zamky, vintage kľučky dverí mosadz, dverný zámok, zložené kľučky dverí, čierny štvorec dverí rukoväť, veľká stodola dverí rukoväť, dvere zámok nastaviť, zámok, lampa smart wifi, dvere handl.

Čierne priestor hliníkovej zliatiny páky, kľučky Continental spálňa minimalistický interiér pokojnej zámok valec 1 nastavte Funkcie: 1.Jednoduchý dizajn rukoväť 2.Vzhľad používať Oplechovanie, proces, a nie je jednoduché ustupovať, nie je hrdza 3.Pomocou Hliníkovej zliatiny materiálu, Nie je ľahké koróziu,Nie je ľahké oderu,odolné 4.Zámok valec Vyrobený z hliníkovej zliatiny 5.S návrhom tichý zámok telo,to môže byť tichý a hladký, keď ju použijete, Pevné námestie jazyk, a dlhú životnosť, žiadny hluk pri uzavretom 6.Je vhodný pre ľavé a pravé dvere. Špecifikácia: Materiál: Space Hliník Farba: Čierna Štýl: Moderné Jednoduché Európskej Priľnavosť Hrúbka Dverí: 35MM-45MM Aplikácie: Rôzne typy drevené dvere, železné dvere, hliníkové dvere, atď. Package Zahrnuté: 125mmx15mm rukoväť:2 55mmx55mm dekoratívne kryty:2 70mmx125mm Zámok telo:1 70 mm Zámok valec:1 tlačidlo:3 Pracky doska:1 box Pracky:1 Štvorcových stick:2 Imbusový kľúč:1 Skrutku:9 protiprachová taška:1 inštalačná príručka:1 Osobitné vyhlásenie: 1. Hoci všetky fotografie sú od skutočných produktov, môže byť ešte stále chromatické aberration medzi fotografie a skutočný výrobok. 2. Všetky výrobku rozmery sú merané manuálne, a konkrétny produkt, zobrazí sa môže vyskytnúť chyba, 1-3 mm. 3. Hmotnosť zobrazené na fotografii je založené na náhodnej vzorke a môžu mať určitý vplyv na skutočný produkt, ktorý ste dostali. 4. Pre všetky doprava zadarmo výrobkov, sme sa vybrať najvhodnejšie prepravné prostriedok na vyjadrenie rozkazu, a zobrazí doprava agent nemusí byť nutne použité na prepravu.

5. Ak zistíte nejaké problémy s tovarom. Pre nákup a predaj účely, prosím, kontaktujte predávajúcemu okamžite po prevzatí tovaru.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty