Domáce dekorácie príslušenstvo moderný newtonove Fyziky Vedy Kyvadlo newton gule magnetická stavebnica Kolísky Rovnováhu Oceľové Guľôčky Vedy

Domáce dekorácie príslušenstvo moderný newtonove Fyziky Vedy Kyvadlo newton gule magnetická stavebnica Kolísky Rovnováhu Oceľové Guľôčky Vedy

j9825

Novinka

Skladom

€11.67 €8.75
Počet

Štítky: moderný dekor, pre domáce, okrúhle oceľové guľové, retro polica dekor, ucs, grand váza, anti newton, zostatok de, generátor magneticke, home office moderný dekor.

Farba: Strieborná / Čierna

Názov produktu: Newton kyvadlo

Projekt funkcie: domáce dekorácie / vybavenie na vyučovanie / darček

Materiál: kov / plast

Veľkosť: Prosím, pozrite sa na obrázok alebo opýtajte sa predajcu

Balenie: kartón + bublina taška + pena plnenie (veľmi bezpečné balenie)

Štýl: Nordic štýl

Téma: Domáce Dekorácie

Spätná väzba

1.ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars). 2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bola poškodená alebo nesprávne štýly, prosím, nenechávajte žiadne negatívne ohlasy prvý, láskavo kontaktujte nás,budeme sa s tým vyrovnať a vypracovať najlepšie riešenia, Vaša satisfication je naším pohybu robiť lepšie.

3.Spolupracujeme s úradný logistiky, a niektoré výrobky účasť v škody package náhrady, služby, 4.Rešpektujeme názory každého zákazníka, ak tento štýl je zle, môžeme zaslať výrobok opäť zadarmo 5.Máme najviac pozorný balení, s black tašky alebo žltá páska na periférii na zabezpečenie ochrany osobných údajov produktu. Bublina stĺpce alebo bublina filmy sú používané, aby sa minimalizovalo poškodenie sadzby. Poštovné a návrat politiky: 1.Sme odhodlaní poskytovať tie najlepšie produkty pre globálnych zákazníkov. Každý produkt, ktorý bude testovaný počas nákup a skladovanie. 2. Budeme pokračovať vo všeobecnosti objednávky v rámci 72hours po prijatí platby.Ak rýchlosť je rýchly, je tu aj istý deň poštovné 3. Čína príspevok obyčajný malý balík plus a Čína príspevok registrované leteckej pošty trvá predpokladaná 15-60 dni. 4. Odporúča zásielky: Jedlozdravotnikom.sk štandardná doprava--stabilnejší,bezpečnejší,rýchlejší. 5. Budeme akceptovať vráti a náhrady do 15 dní po objednávku, prosím kontaktujte nás. 6.Sme uprednostňovať spoluprácu s kvalitu logistických spoločností na zabezpečenie rýchlosť.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty