1/10 POPRSIE Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //BUST210

1/10 POPRSIE Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //BUST210

j9596

Novinka

Skladom

€8.23
Počet

Štítky: nevyfarbené figúrky živice, trpaslík ovocie, ženy živice obrázok 135, 135 model, 1 10 živice poprsie, 11 poprsie, warhammer 40k živice modely, 1 16 obrázok živice, r živice modely, formy živice.

Milí kupujúci, a priateľ, tu je stručný popis našom obchode produkty:

1、Všetky produkty na predaj v obchode je biely film, bez farby, potreby kupujúcich, leštenie, maľovanie a montáž. Môžete vidieť farebné obrázky sa používajú ako zobrazenie, s cieľom udeliť

si farbu poskytnúť referencie. Prosím, uistite sa, že dávať pozor na to. Všetky obchodu výrobky, je bez farby, sú časti modelu.

2、Všetky produkty bez originálneho obalu, č návod na inštaláciu, žiadne fotografie a KARTY. (myseľ kupujúci prosím, pozorne si vybrať)

3、Po prijatí výrobok, ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás pre prvý čas, ktorý budeme riešiť problém pre vás, prosím vás ubezpečiť.

4、Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, nezabudnite nám dať päť hviezdičkový chvála! Ďakujem vám veľmi pekne!

5、úprimne dúfam, že si môže nájsť svoje obľúbené výrobky tu. Ďakujeme vám za vašu priazeň. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty