Ascorbyl Glucoside Riešenie 12% (30 ml) Vitamín C Leštenie Krém podľa Askorbovú VC Zubov Antioxidant Tvár Riadnym Sérum

Ascorbyl Glucoside Riešenie 12% (30 ml) Vitamín C Leštenie Krém podľa Askorbovú VC Zubov Antioxidant Tvár Riadnym Sérum

j9554

Novinka

Skladom

€7.06 €4.94
Počet

Štítky: make-up, bleach pokožky, bodi krém, creme tvár, arbutin sérum, bežnej starostlivosti o pleť nastaviť, niacinamid, obyčajný, breylee, c vitamín.

Ascorbyl Glucoside Riešenie 12% Vitamín C je účinný antioxidant, zvýšenie jasu pleti a redukuje známky starnutia. Vo svojej čistej forme, Vitamín C je nestabilná vo vode. Ascorbyl Glucoside je vo vode rozpustný derivát Vitamínu C. je oveľa stabilnejší vo vode, ale je menej silný ako priamy L-askorbovej. Je viac kompatibilné s vodou umožňuje veľmi príjemná textúra séra. To je považované za zlatý štandard Vitamínu C deriváty vzhľadom na jeho vysokú stabilitu a pohodlné použitie, ale je možné dosiahnuť extrémne vysoký L-Kyselina askorbová potencie s týmto riešením. Okrem všeobecných výhod čistý Vitamín C, Ascorbyl Glucoside bolo preukázané, že ponúkajú špecifické rozjasnenie pokožky výhody. Smery

Naneste niekoľko kvapiek na tvár ráno a POPOLUDNÍ. Ak dôjde k podráždeniu, prestať používať a kontaktujte lekára. Používajte len podľa návodu na neporušenú kožu. Patch testy pred použitím sa odporúča. Pozrite si našu hĺbkové sprievodca patch testovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty