Drevené Hrkálky 5 ks Detská Drevená Teether Kočík Hračky Buk Počiatočných Krúžok Baby Hračky BPA Free Childen je Tovar Poďme sa Hrať Telocvični

Drevené Hrkálky 5 ks Detská Drevená Teether Kočík Hračky Buk Počiatočných Krúžok Baby Hračky BPA Free Childen je Tovar Poďme sa Hrať Telocvični

j9523

Novinka

Skladom

€16.46 €13.17
Počet

Štítky: bunny drevené teethers, Buk, bábika pre kočík, bambusové drevené teethers, detské drevené teethers, dieťa teether drevené, lizard pasce, Bukové drevo, bitka lampa, bukové drevo teether.

Prirodzené prírodné drevo krúžok/korálky - Úplne Handmade - Tesný uzol - bez BPA, PVC, olovo, ftaláty, latex & kadmium-Žiadne olovo, kadmium a ťažkých kovov -Všetky dreva sú prirodzené,a väčšina sú umelé leštené, takže možno majú niektoré drobné chyby,prosím, pochopenie ďakujeme! Na čistenie jednoducho ručné umývanie mydlom a vodou a nechajte ho vyschnúť. Nie namočiť drevené kruhy vo vode, otrite čisté. Vezmite prosím na vedomie: Počiatočných položky sa majú používať LEN pod dohľadom dospelej osoby. Prosím, nenechávajte dieťa bez dozoru za žiadnych okolností . Skontrolujte opotrebenie pred každým použitím.

na celom svete Sa dieťa bude mať nepríjemné pocity a bolesti počas rastu zubov, sa bude vyberať do bite ich prsty, plač zmierniť nepohodlie, nie je to správne, musíme použiť správne používať ďasien produkty. Dieťa po celom svete, je používanie ekologických teether produktu.

Poznámka : Ak ste dostali váš balíček, ak máte akýkoľvek problém, prosím, kontaktujte nás.

Riešenie modulu Otázka:máte certifikát na zubný gél produkty? A: Áno, vážení, Naša a silikónové produkty: FDA/ BPA Free/ EN71-3/ Austrálsky Štandard Certifikát...... Otázka:Ako dlho trvá pre zásielky, ktoré majú byť prijaté po pozemok je odoslaný? Odpoveď: DHL/ UPS/ Aramex o 8-10days. Fedex o 3-5days. Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava o 25-45days. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus asi 45-60days. Otázka: máte továreň? A: Áno, vážení, Máme väčšina profesionálnych zubných želatína tím v Číne, a sme dizajn a predaj vlastných produktov. A akceptujeme prispôsobené produkty, ako sú značky, sanita, baby, prispôsobenie, prispôsobenie produktu prispôsobenie... Otázka: Kedy môžeme prijímať zásielky? E-packet: o 25days Express: 8-10days Fedex IP: 3-5days Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava: o 25dyas Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus: 45-60days Ak ste vedieť viac o používanie a prispôsobenie zubný gél produkty, vždy sa môžete nás kontaktovať a tešíme sa na rokovaní od vás. Ďakujem.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty