NOVÉ Nastaviteľné Bambusu Počítač, Notebook Stojan Stôl Notebook Stôl Laptop Tabuľka Pre Rozkladací Gauč Posteľ Zásobník Piknikový Stôl Štúdiu Tabuľka

NOVÉ Nastaviteľné Bambusu Počítač, Notebook Stojan Stôl Notebook Stôl Laptop Tabuľka Pre Rozkladací Gauč Posteľ Zásobník Piknikový Stôl Štúdiu Tabuľka

j9511

Novinka

Skladom

€36.27 €22.85
Počet

Štítky: dokument zásobník, monitor podstavec, úrad polica, stolička poschodie, bambusové stojan, herný notebook, bed breakfast zásobník, bambusové notebook tabuľka, klávesnice myši zásobník, pre počítač polica.

Popis:

Meno: Multi-funkcie Počítača Stôl

Farba: primárne farby nanzhu

Materiál: nanzhu

Farba procesu: nitrocelulózové farby, bez znečistenia, môžete si zachovávajú prirodzenú štruktúru pôvodného bambusu

Pokyny:

1. Pevný materiál, hladký a leštený povrch.

2. Prosím, utrite borovicového nábytku s uterákom pred použitím odstrániť chĺpky a jemných otrepov na povrchu. Keď borovicového nábytku nie je v prevádzke, utrite ho čistý, suchý vzduch to, zabaliť to s molitanom, a umiestniť ho v vetranom prostredí.

Funkcie:

- Organizovať malé zásuvky. Vhodné miesto, usb flash disk, slúchadlá, mobilný telefón a iné drobné predmety. Miniaplikácie sú už ľahko stratiť, malé, ale praktické.

- Anti - slip ozvučnice, aby sa zabránilo notebook z pošmyknutia, pohodlné a módne.

- Cup, humanized dizajn, pri práci alebo zábave sledovať jeden je sklon. dajte pohár dobre.

- Nastaviteľný panel výstroj poloha. Ergonomický Uhol 3, vybrať ten správny Uhol pre vás, vhodná pre zmenu Uhla, môže zabrániť krčka maternice únava.

Package zahrnuté:

1 x Multi-funkcie Počítača Stôl

/ O služby /, On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v zaručené dodacia lehota Dlhšia Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty