ES120 Plus Mini Presnosť Bezdrôtový Elektrický Skrutkovač Inteligentné Riadenie Pohybu Energie Skrutkovač 16pcs 4 mm Hex Bity Nastavené Nástroj

ES120 Plus Mini Presnosť Bezdrôtový Elektrický Skrutkovač Inteligentné Riadenie Pohybu Energie Skrutkovač 16pcs 4 mm Hex Bity Nastavené Nástroj

j9494

Novinka

Skladom

€136.68 €68.34
Počet

Štítky: bezdrôtový dril, sila nástroj sady, es121 skrutkovač, es120, 4 mm bit, screwdriv nastaviť, 4 mm bit nastavený, diyfix skrutkovač nastaviť presnosť, pražené skrutkovača nastavte, multifunkčný nástroj.

ES120 Plus Mini Presnosť Bezdrôtový Elektrický Skrutkovač Inteligentné Riadenie Pohybu Energie Skrutkovač Ocele Režime Nabíjania Bit Nastavený Na ES120 je relatívne pomalé v porovnaní s ES121, ale je to pomalšie, ale v skutočnosti 170 ot / min, táto rýchlosť je tiež veľmi rýchly, oveľa rýchlejší ako dospelých strane twist rýchlosť a všeobecnej údržby, zákazník tiež dosť.

Okrem toho, ako ES120 a ES121 mať bezpečnostné self-locking dizajn. Tak dlho, ako skrutkovač je manuálne obrátil, vnútorný self-locking bude automaticky otvorené, aby ste predišli poškodeniu motora. Tak tento elektrický skrutkovač by mal nielen vedieť, že môže byť elektrické, môže aj manuálne. Elektrické a ručné môže byť prevádzkovaný samostatne alebo súčasne. Nezanedbávajte manuálne výkon, jeho príručke krútiaci moment vrchol 30KGF.CM krútiaci moment je veľmi veľký, priemerný človek je doma, je v podstate dosť.

Výkonnostné Parametre

Prevádzka Napájanie: 3-5V

Otáčky bez zaťaženia: O 270rpm

Elektronické Moment: 2.8 kgf.cm

Maximálny krútiaci Moment: 30kgf.cm (manuálny režim)

Skrutkovač Bit: 4M hexagon

Čas nabíjania: 45min

Čas prevádzky: 30min (plný výkon)

Režime nabíjania: Micro USB Vstup, 5V

Hardvérové Parametre

Materiál telesa:304 Nerezovej ocele

Displej: 16*96 OLED

Batéria: 300mAh 10440 Lítium-iónová batéria

Rotor: Obojsmerný overrunning spojka

Prevodovka: 1:144 Integratedplanetarygearbox

Motor: 25,000 otáčok motora kefy

Hlavný Čip: STM32

Senzor: snímača Uhlovej rýchlosti

Package Zahrnuté:

1 X ES120 Somatosensory elektrický skrutkovač hosť

1 X obale výrobku

1 X Špecifikácie Výrobku

1 X stierač

2 X S2 ocele dávky hlavu (cross PH00 slovo 2.0)

1 X prenosný kit

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------

Na ES120 dizajn polohy je veľmi jasné. Strednú rýchlosť, stredne veľký krútiaci moment, pre skrutku demontáž požiadavky v rozmedzí 5 mm a 5 mm (non-závitové skrutky, non-veľké elektrické skrutky, non-mechanické oceľové skrutky, tieto zariadenia skrutky nie sú vhodné na použitie.), (pre: Skrutky a matice a spojovací materiál vyrobený z elektronických produktov a ocele, hliníka a plastu). Podľa jeho návrhu polohy, je veľmi vhodné: stolové malé spotrebiče malý nábytok, mobilný telefón, digitálny tablet, fotoaparát, notebook okuliare hračky RC model lietadlo UAV elektronické cigarety elektronické digitálne produkty rozoberať údržba, demontáž skrutiek použitie. Rýchle, malé, stredné a veľké krútiaceho momentu je možné nastaviť, aby sa zabránilo krútenie skrutka, bezpečné a praktické. Navyše, niektoré špeciálne upevňovacie skrutky môžu byť tiež priamo ovládaná ručne, a vydrží vrchol krútiaceho momentu 30KGF.CM manuálne.

(1) telo je vyrobené z 304 nerezovej ocele/medené zliatiny, ktorá má silné textúru, dobre ručne pocit, vynikajúce spracovanie a silnú odolnosť.

(2) vstavané lítiové batérie môžu byť použité pre nabíjanie alebo ho môžete používať aj počas nabíjania.

(3) Ručné-in-one ochranu dizajn: môže byť použitý nielen samostatne, ale aj samostatne, alebo manuálne.

(4) 4-rýchlosti pevné krútiaceho momentu + automatickej prevodovky návrh, aby vyhovoval krútiaci moment požiadavky malých a stredných skrutky v rôznych zariadení.

(5) S somatosensory čip, vpred a vzad otáčanie je riadený v závislosti na smere prúde gesto. V automatickom prenose, rýchlosti a krútiaceho momentu môžu byť automaticky riadený swing rýchlosti a uhla.

(6) Pomocou vysokorýchlostné motor, asi 170 rev / min, stačí splniť mobilný telefón, digitálny hračka s plochou obrazovkou fotoaparát elektronická cigareta drone RC model notebooku ploche malé elektrické malý nábytok, osobné údržba rozoberať zákazníka, rýchlosť, hospodárnosť (ako elektrický skrutkovač rýchlosť v 100 zmení alebo tak).

(7) Elektrické maximálny krútiaci moment 2.5 kgf.cm, manuálne krútiaci moment maximálna 30kgf.cm

(8) vnútorný firmware môžu byť aktualizované. Firmware si môžete stiahnuť z továrne oficiálneho fóra aktualizovať na najnovší firmware. Užívatelia s programovým spôsobilostí, zvýšenie krútiaceho momentu, polohy a nastavenie krútiaceho momentu. Open source dizajn, veľmi užívateľsky príjemný. (Aktualizácia firmware špecifické operácie, pokyny a delegovania majú.)

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty