10 / 20PCS auto príslušenstvo GR5 zliatiny titánu kované kolesá očko matice M12 * 1.5 /M12*1.25/M14*1.5

10 / 20PCS auto príslušenstvo GR5 zliatiny titánu kované kolesá očko matice M12 * 1.5 /M12*1.25/M14*1.5

j9402

Novinka

Skladom

€100.46 €85.39
Počet

Štítky: mercedes kované kolesá, m39, riad titanium, matice kolies, kompresia jar priemer 20 mm, chlad, ultra kolesa očko orechy, bar titanium, tws kované kolesá, V70.

Zavedenie nového výrobku:

Značka: BLOXRACING

Pôvod: Čína

Názov: koleso očko orechy

Materiál:GR5 zliatiny titánu

dĺžka:45mm

matice kolies špecifikácia: M12 x1. 5/M14 x 1.5

Poznámka: Sme továreň na priamy predaj, podpora vlastných titánové zliatiny a výrobky rôznych štýlov a farieb, a podporovať veľké veľkoobchod. Veľkoobchodné ceny budú mať lepšie zľavy. Môžete kontaktovať obchodníka na konzultácie.

Produkt real shot obrázky:

prosím, uistite sa, že váš Jedlozdravotnikom.sk adresa je aktualizovaný a podrobné, číslo zásielky budú ponúkané,ktoré je možné sledovať online .

Po-predajný servis:

Budeme kontrolovať všetky položky pred odoslaním von, ale ak dostanete položky v zlom stave, najprv nás kontaktujte a my vám zariadiť výmenu alebo vrátenie peňazí. Nenesieme dovozné colné poplatky alebo colné meškanie, ale budeme sa snažiť vám pomôžu vyhnúť ciel, ďakujeme za pochopenie.

Spätná väzba:

Ak ste uspokojiť našich produktov, prosím, dajte nám Pozitívnu spätnú väzbu a 5stars DSR , Pretože to je pre nás veľmi dôležité. Vďaka za vašu podporu a pochopenie.

Ak nie uspokojiť, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, budeme sa snažiť pomôcť vám vyriešiť problém. Všetky 1-2-3stars sú znamená, že ste sa vzdať svojich po-predajný servis

Vzhľadom na časové pásmo je rozdiel , správy budú odpovedali do 12-24 hodín.

Sme jediným výrobcom OEM jedného tisíc forge kolesa dištančné továrni v China.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty