Mäkký Pocit, Vlasy, Telo Vlna Čipky Dopredu Ľudské Vlasy, Parochne 13x4 Transparentnej Čipky Parochne Remy Brazílsky Parochňu Pre Čierne Ženy 150% Hustota

Mäkký Pocit, Vlasy, Telo Vlna Čipky Dopredu Ľudské Vlasy, Parochne 13x4 Transparentnej Čipky Parochne Remy Brazílsky Parochňu Pre Čierne Ženy 150% Hustota

j9204

Novinka

Skladom

€91.04 €54.63
Počet

Štítky: vlasy ľudské parochňu, predné čipky parochne, dlhé parochne, beeo, čelné hd čipky parochne, parochňa, ise vlasy parochňa, ossilee vlasy parochňa, 360 vlna parochňu, parochňa ženy.

Parochňa Merania

Parochňa je vyrobené z rôzne dĺžky vlasov. Takže správne meranie režime je z parochňu hore na vlasy konca. Jeden dĺžka vlasov nie je parochňa dĺžka.

O NÁS

Mäkký Pocit Vlasy sa narodila v roku 2000. Máme viac ako 18 rokov skúseností profesionálny dizajn, výrobu, riadenia a predaj systému. Naším cieľom je, aby každý zákazník spokojný a nájsť ich mimoriadnu krásu s nami.

CERTIFIKÁT

NAJLEPŠIE VLASY MATERIÁLOV

Naše vlasy sú získavané priamo z Brazílskeho, Peruánsky, Malajzie miestnych dodávateľov, atď. Len najzdravší ľudských vlasov je začiarknuté. Všetky Kožičky, podržte a v rovnakom smere.

RÝCHLE DODANIE

Zvyčajne objednávky bude dodaný von do 24 hodín v pracovné dni po zaplatení dostane overené

STARAŤ SLUŽBA ZDARMA

Spokojný: Ak ste spokojný s našim výrobkom, komunikácie a shippment, prosím, nechajte nás všetkých 5 hviezdičiek spätnú väzbu a zdieľať krásny obraz, vaša podpora bude inšpirovať k nám robiť lepšie.

Nie je Spokojný: Ak nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás naraz miesto odchodu zlé spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám to najlepšie riešenie, aby ste sa spokojní.

Vrátenie tovaru: Ak sa vám nepáči, vlasy, prosím, udržiavať ju v dobrom stave, akceptujeme ľahko vrátiť do 7 dní.

1. Koľko zväzkov dosť ?

Každý zväzok naše vlasy sú 100 gram. Zvyčajne 3 zväzky môžete urobiť plnú hlavu, ak chcete viac ako 20 palcov, 4 zväzky, bude lepšie.

2. Môžem farbivá či bielidlá vlasy ?

Áno, sme predávať len najlepšie 100% ľudské vlasy, tak to môže byť farbené alebo bielené. Láskavo pripomenúť : prosím, skúste kúsok pred farbenie celých vlasov, a co-umývanie vlasov kondicionér po farbivá či bielidlá.

3. Ako sa vyhnúť spleti ?

Mali by ste si umyť vlasy so jemný šampón a hydratujú kondicionér týždenne, potom nechať vlasy voľne vyschnúť, nepoužívajte sušič na vlasy .

Tiež si môžete urobiť sprej s zmiešanej vody a kondicionér (pomer 2:1), sprej to urobiť, hydratačné každodenné, viac na vlasy končí. Je to zvlášť dobré pre kučeravé vlasy.

4. Ako sa vyhnúť zhadzovať ?

Dôrazne odporúčame, aby ste tesnenie na útek, keď sa dostanete na vlasy. Keď robotníci šiť príčesky do zväzok, môže byť niekoľko krátkych kusov, ktoré nie sú pripojené na útek, že to nie je zvliekanie. Na wefts sú dvojlôžkové stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, prosím, tesnenie okraje wefts, aby sa zabránilo uvoľňovaniu.

Naše vlasy sú ručne vyrobené, prosím, beh na vlasy so širokými zubami špirála pre rovné, telo vlna, voľné vlny vlasy. Pre kučeravé vlasy, nepoužívajte žiadne hrebeňom, prosím, použite ruku chytiť vaše vlasy jemne.

5. Môžem restyle vlasy ?

Samozrejme, najlepšie 100% ľudských vlasov môže byť restlyed, ako chcete. Teplo nemajú presiahnuť 150°(300°). A prosím, hydratačné vaše vlasy v čase.

6. Ako merať vlasy ?

Všetky vlasy by mali byť merané po natiahnuté.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty