1PCS na intímnu Hygienu Menštruačný kalíšok S 1PCS Steriliser Pohár Opakovane Lekárske Silikónové Obdobie Mäkké Pohár Copa Menštruačné

1PCS na intímnu Hygienu Menštruačný kalíšok S 1PCS Steriliser Pohár Opakovane Lekárske Silikónové Obdobie Mäkké Pohár Copa Menštruačné

j9147

Novinka

Skladom

€4.11
Počet

Štítky: vložiť tnmg 160404, zubár zásobník, pinkcup menštruačný kalíšok, kaviareň držiteľ, ct3000, menstural pohár veľké, box sestra, vrt fotoaparát, aeiou menštruačný kalíšok, kohútik ibc.

Čo získam? 1x TIMKDLE Menštruačný kalíšok 1x TIMKDLE Steriliser Prípade 1x Nosiť a Ukladať Puzdro 1 x Manuálna Prečo používať TIMKDLE Menštruačné kalíšky? Použitie Kdekoľvek TIMKDLE Menštruačné kalíšky sú Navrhnuté pre rušné, aktívne ženy, ktoré chcú bezproblémové nepresakuje riešenie a dôveru. Môžu byť použité pre Šport, cestovanie, plávanie alebo na spanie! Budete milovať svoju novú slobodu pohybu. Extrémne Dlhá životnosť TIMKDLE premium lekárskeho silikónu môžu trvá až do 10 rokov nepretržitého použiť! Úplne Bezpečné a Pohodlné, Bez Gumy alebo Plastov! Úplne Opakovane Použiteľné, Efektívne, Dlhodobé. Každý pack prichádza s kvalitu Steriliser pohár, prenášať a Ukladať Puzdro Jednorazové tampóny a podložky nielen produkujú veľa odpadu, môžu dráždiť a spôsobiť alergické reakcie. TIMKDLE Menštruačné kalíšky sú vyrobené z kvalitného lekárskeho silikónu, ktorý na rozdiel od tampónov sa chrániť vás a z nich sa zastaví vysychaniu. Dramatické Výsledky TIMKDLE Menštruačné kalíšky sú navrhnuté tak, pomôže znížiť prietok a znižuje menštruačné kŕče, pretože nebudú Rušiť svoje prirodzené prúdenie. Uložiť Fortune TIMKDLE Menštruačné kalíšky náklady Zlomok Nákladov bežných vložky, tampóny, ekologické podložky, látkové podložky. Sme tiež dať bezplatnú Sterilizáciu Pohára v našich obaloch, pretože by ste nemali si ich zakúpiť samostatne. Sú úplne jedno použitie, takže myslím, že všetky peniaze, ktoré ušetríte nebudete musieť odpad peniaze každý mesiac na hygienické potreby. Šetrné k životnému Prostrediu Matku zem, ďakujem vám. TIMKDLE Menštruačné kalíšky môže byť použitý až na 10 rokov! Predstavte si, koľko odpadu ste sa osobne znížiť!

Upozornenie:

Čína Príspevok Air Mail je veľmi pomalý, priemerná doba dodania je približne 30 dní, ale niekedy budete musieť počkať asi 30-45 dní. Do Ruska a Južnej Ameriky možnosť viac pomalšie ako v iných krajinách.To bude trvať 60 dní,ale niekedy budete musieť počkať asi 75-90 dní, rovnako ako na predaj dní.Ak potrebujete náš produkt v naliehavosti, prosím, nenechajte si vybrať Čína Príspevok Air Mail. Dôrazne odporúčame, aby ste mohli vybrať EMS/DHL/FEDEX.

Zásielky:

1. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom vzduchu mail, ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS atď, alebo Lode s dvoma pozemky alebo viac parciel leteckou poštou.

2. Úvod: hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať.

3. Dodacia lehota:

(1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 15-45 deň

(2) Vzdialených krajinách je o 60-90 dní

4. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy.

5. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

Dane:

Platiť daň je povinnosťou každého občana, kupujúci je potrebné, aby zodpovedný za všetky dane. Vzhľadom na daňový problém, kupujúci môže odmietnuť prevzatie tovaru, kupujúci je potrebné, aby Zodpovedný za prepravné a domov.

Spätná väzba:

1. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

2. Ak ste spokojní s našimi položky, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Necháme pozitívnu spätnú väzbu na vás neskôr.

3. Kontaktujte nás e-mailom pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme jednať s vami vyriešiť akýkoľvek problém, akonáhle je to možné.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty