2ks Diaľkové Ovládanie Bluetooth4.0 Smart Žiarovky LED Magic RGBW Svetlo Lampy 10W E27 16 miliónov farieb Stmievateľné IOS /Android

2ks Diaľkové Ovládanie Bluetooth4.0 Smart Žiarovky LED Magic RGBW Svetlo Lampy 10W E27 16 miliónov farieb Stmievateľné IOS /Android

j9136

Novinka

Skladom

€13.18 €8.04
Počet

Štítky: anjel vankúš, led žiarovka e27, magický trik, lampa led, enwye led, 3d dragon lampa, žiarovka led, lampa zásobníka, 3 h, žiarovka g23.

Vitajte na FLYIDEA internation Obchod

FLYIDEA použiť len high-end Led poskytnúť našim zákazníkom vysokú spokojnosť zákazníkov a nákladovo efektívne LED svetlá. Máme R & D tímu a výrobného tímu. Často sme sa komunikovať so zákazníkmi a fanúšikmi, počúvať zákazníkov a fanúšikov' návrh o výrobok, a upgrade produktu.

Na FLYIDEA internation Obchod kladie veľký dôraz na spokojnosť zákazníkov. Sľubujeme, že budeme vždy klásť záujmy našich zákazníkov prvý. Keď vznikne spor, prosím neotvárajte spory ľahko, kontaktujte nás na prvý raz. Budeme poskytovať lepšie riešenie, ako si vybrať Jedlozdravotnikom.sk spory

Budeme pokračovať v našej snahe, potrebujeme vašu podporu a dúfame, že sa môžete si vybrať nás.

2019New Bluetooth4.0 Smart Žiarovky LED Magic RGBW domov Osvetlenie lampa 10W E27 farebné zmeny stmievateľné AC85-265V telefonicky IOS / Android funkcia: Vyžaduje Bluetooth 4.0 kompatibilné zariadenie. Vstavaný skladovanie funkciu zachováva konečnú farbu alebo programový režim. Pracuje s iOS 8.0 alebo vyšší a Android 4.3 alebo novší. 16 miliónov farieb úpravy, 20 zabudované dynamické režimy DIY výber farieb, Načasovanie funkcia,funkcia mikrofónu, hudba mode funkcia Scény farba trhanie funkcie, rýchlosť a jas nastavenie funkcie 360 stupňov, nie je potrebné čeliť žiarovky, keď na diaľkové ovládanie. Skupina kontroly. Môžete hľadať "Happy Osvetlenie" v službe google play alebo APP Store k stiahnuť softvér, alebo naskenujte kód QR na balík, ktorý chcete stiahnuť. Podpora hlasových: ruský, nemecký, taliansky, francúzsky, anglicky, španielsky, Zjednodušená Čínština. Pretože to je obmedzený Bluetooth protokol mobilného telefónu: Maximálny počet pripojení pre Android: 4 žiarovky. Maximálny počet pripojení pre IOS zariadenia: 6 žiarovky. Opatrenia: 1. Ak prvý pripojenie na žiarovka je neúspešný, prosím, aby "HappyLighting" na prístup k vašej polohe a skúste znova. 2. Nezabudnite vypnúť napájanie pred vložením alebo vybratím lampa z objímky. 3. Nevyberajte lampa okamžite po použití. Nechajte žiarovku vychladnúť na izbovú teplotu pred odstránením. 4. Možno použiť vonku, ale uistite sa, že kovové hlavu nebude zmoknúť v daždi. Kupujúci je povinný: Ďakujeme vám za vašu podporu,Sme v našich silách, aby sme vám poskytli čo najlepšie služby. Keď dostanete balík, ak ste spokojní, prosím, nezabudnite nám dať päť-hviezdičkový spätnú väzbu, Ak máte nejaké otázky, prosím neotvárajte sporu ľahko. Najprv nás kontaktujte. Budeme ponúkať lepšie riešenie, ako Jedlozdravotnikom.sk Sporu. Vzhľadom na časový rozdiel , nemusíme byť schopní odpovedať naraz , pretože sme sa na odpočinok. Ale my vás budeme kontaktovať hneď ako to bude možné, keď sme začať pracovať. Prajem vám krásny zážitok z nakupovania.

Vybrali sme si denné svetlo biele (5700K) a teplé biele svetlo(2700K) ako osvetlenie teplotu farieb. Táto farebná teplota znižuje modré svetlo a chráni vás a vašu rodinu oči

Studená biela (5700K): Studené biele svetlo má vyššiu lumen a podanie farieb, široko používaný v našom živote. Teplá biela (2700K): Teplé biele svetlo, vhodné vytvoriť teplá a sladká miesto, ako kaviarne, bary, rodina, atď. V poslednej dobe ste vypnúť svetlo, žiarovka vám pomôže zapamätať, farba svetlo, žiarovka, takže môžete použiť to lepšie. All-inclusive Tienidlo: žiarovky sú úplne uzavreté lampshades, ktoré nie hromadí prach a allowmosquitoes letieť do poškodený vinuté perly a čipy.

Vážime si váš názor, veľmi veľa. Keď dostanete balík, ak ste spokojní, prosím, nezabudnite nám dať päť-hviezdičkový spätnú väzbu. Ak máte nové návrhy pre produktu, môžete nám zanechať správu alebo poslať e-mail, náš aktualizáciu produktu potrebuje vašu pomoc.

Budeme pokračovať v tvrdej práci, potrebujeme vašu podporu a dúfame, že sa môžete si vybrať nás.

Nakoniec, dúfame, že môžete zbierať našej predajni , tak, že keď sme sa uvedenie vyššej skúsenosti a nákladovo efektívne LED osvetlenie, budete vedieť, že na prvý raz.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty