Živočíšne Odpudzujúce Solárny Nepremokavé Zelená Ultrazvukové Solárne Pešti Myši Švába Repeller Prístroj Outdoor Záhrada Dodávky

Živočíšne Odpudzujúce Solárny Nepremokavé Zelená Ultrazvukové Solárne Pešti Myši Švába Repeller Prístroj Outdoor Záhrada Dodávky

j878

Novinka

Skladom

€5.53 €3.87
Počet

Štítky: prívesok scorpion, vták odpudzujúce zariadenie, najlepšie píly, nožnicový, green hornet, lienka lampa, zviera vody repeller, beekeep, cockroach prášok, zvuk vtáka odpudzujúce.

Popis:

Funkcia:

Ultrazvukové Solárne Zvierat Odpudzujúce (odpudzuje hady, vtáky, jeleňov, mýval, myši preč s ultrazvukové zvuk v bezpečnom a ľudským spôsobom. Nie chaotický chemikálie alebo pesticídy, žiadne pascí, žiadne mŕtve zvieratá tela.

V ultrazvukových vĺn sa aktivuje, keď zviera alebo vtáka ide vnútri PIR senzor rozsah, potom, ultrazvukové zvuková vlna bude zvierat cítiť nepríjemne a zvieratá bude ísť preč z vašej záhrade.

Šetrné k životnému prostrediu. Solárna energia môže nabíjať vstavanej batérie. Nie je potrebné nabíjať alebo pripojte všetky elektrické zásuvky. To šetrí vaše peniaze.

VODOTESNÝ: Zviera Odpudzujúce je vyrobený z anti-UV a nepremokavého materiálu, je vhodný pre všetky poveternostné podmienky.

Upozornenie:

Na zariadení aktivovaná pohybu a kombinovať s ultras sonic zvuk, záblesky svetla a zvuku naháňať nevítanými malých zvierat zo svojho miesta. ak zviera jednoducho zostať na mieste a žiaden pohyb, toto zariadenie by sa neaktivuje a č apperant výsledok. takže prosím, zistil trasy, že mačky, psy, myši, potkany, veveričky by sa pohybovať, alebo sa objaví, potom zapojte alebo inštaláciou tohto zariadenia a bude funguje skvele na odstrašenie nich. po druhé, prosím, zapnite tento prístroj potom vydávať zvuk a na displeji začne blikať svetlo. ak nie, máte lepšie, umiestnite ju v sun miesto na deň alebo pošlite nám e-mail.

Špecifikácie:

Jednotky hmotnosti: 7.5 oz

Napájanie: 3 AA Ni-MH Dobíjacie Batérie

Spotreba energie: pohotovostný 10 mAh, pracovné 15 mAh

Ultrazvuková Frekvencia: 25-61KHZ

Oblasti pokrytia: 30 nohy 2425 štvorcových stôp

Package Zahrnuté:

1*Ultrazvukové Pest Repeller

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty