Xiao Mijia Elektrický Teplomer Digitálny LCD Displej Lekársky Teplomer Telesnej Teploty Pre Deti a Dospelých

Xiao Mijia Elektrický Teplomer Digitálny LCD Displej Lekársky Teplomer Telesnej Teploty Pre Deti a Dospelých

j874

Novinka

Skladom

€21.94 €13.17
Počet

Štítky: xioami mijia teplomer, xiao mijia 3, infrar teplomer, xiao mijia bluetooth hygrothermograph 2, seeed, mijia vlhkomer globálne, mijia xiao, batery xiao mija, 4k xiao yi, mi xiao.

modname=ckeditor

Xiao Mijia Elektrický Teplomer Digitálny LCD Displej Lekársky Teplomer Telesnej Teploty Pre Deti a Dospelých

Dva Režimy Merania

Mijia elektronický teplomer podporuje dva režimy merania teploty. V 30-sekundových rýchlosti merania umožňuje rýchlo získať teplota, a 5 minút presné meranie teploty umožňuje, aby ste vedeli presnejšie teplota *.

Real-time Zobrazenie Teploty Tela Hodnoty

Keď 'Mjia" APP ,môžete skontrolovať teplotu.Plugin pozadí automaticky zmeniť farbu.

Vytvorenie Domácej Teplota História Súboru

Prostredníctvom Mijia APP, môžete nahrávať rodiny teploty, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť vašu rodinu. Môžete pridať 9 členov rodiny.

Inteligentné Prepojenie Funkciu, Teplotu Možno Jednoducho Overiť

Môže pracovať s Mijia Elektronické Thermo-vlhkomer Pro ,môžete pripojiť ich na "Mijia" APP.

Šikovný úložný box, automatické prepínanie

"Z úložný box, č prevádzke viac ako 5 minút, Mijia elektronický teplomer bude automaticky vypnúť.

Viac Farieb K Dispozícii

Pošleme na správne zapojte adaptér, ktorý je vhodný pre vás v súlade s doručovaciu adresu.

Čo je Zahrnuté

* Meranie teploty v podpazuší (Udržať v podpazuší uzavretá pre viac ako 5 minút pred meraním, môžete vykonať meranie presnejšie):Miesto teplomer hlavu v centre podpazuší, dotyk kože, push to mierne, a upevnite ju pomocou svojho ramena. Udržať rameno blízko vášho tela počas merania teploty, aby sa zabezpečilo, že teplomer hlavy je úplne pokrytý a nie je ovplyvnený vzduchu. * Meranie teploty v ústach (Vedenie ústa zatvorené pre viac ako 5 minút pred meraním môžete vykonať meranie hodnoty presnejšie):Miesto teplomer pod jazyk v ústach, štíhle doľava alebo doprava na koreň jazyka, zatvorte ústa a stlačte tlačidlo teplomer s koreň jazyka. Podržte teplomer s rukou počas merania teploty, aby sa zabránilo jej posuvné v ústach. Držať ústa zatvorené počas merania teploty."Zdravotnícke zariadenie výrobku registračné číslo certifikátu: Jinji Zhunzhen 20172200159: RoHS správa, správa číslo: SZ1 9060053R02, test organizácia: Shenzhen Moore Univerzálny Komunikačný Technology Co., Ltd.* Testovacie dáta pochádzajú z druhého merania v laboratóriu. Počas skutočné použitie môže byť rôzne podľa zmien v rôznych prostrediach.* Prosím, prečítajte si alebo zakúpiť a používať vedením zdravotníckeho personálu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty