Orgon Pyramídy Amazónie, Prírodný Krištáľ Orgonite Energie Kryštály Emf Ochrany Pôvodnej Home Office Dekor Živice Reiki Darček

Orgon Pyramídy Amazónie, Prírodný Krištáľ Orgonite Energie Kryštály Emf Ochrany Pôvodnej Home Office Dekor Živice Reiki Darček

j816

Novinka

Skladom

€21.39 €10.05
Počet

Štítky: Darček K Narodeninám, crystal epoxidové živice, orgonit, reiki symbol, pyramída, detektor emf, rezin, 7 čakra pyramída, crystal pyramída, sklo uv živice.

Orgon Pyramídy Amazónie, Prírodný Krištáľ Orgonite Energie Kryštály Emf Ochrany Pôvodnej Home Office Dekor Živice Reiki Darček

Použitie pre Čakra Tune Up, Astrálne Cestovanie, na Diaľku, Minulých životov, Skúmanie, Živé Sny,/Sen Liečenie, Priestor/Pozemky Zúčtovania, Fyzické Uzdravenie....... Self Help – Samoliečby – Samostatne Objav Vysoké Vibrácie Meditácie Nástroje Pôvodný orgonite remeselníka. Ponúkajú nikdy nekončiaci uzdravenie sedenie!

Zobraziť Produkt

špeciálne Upozornenia na Veľkosť alebo Nosenie lssue Prosím, skontrolujte špecifikácie skôr ako zadáte objednávku,spravidla povolený rozdiel inehe veľkosť je približne 0.2-0.4 palcov v meraní.Ak budete potrebovať špeciálne veľkosti,olease nás kontaktujte priamo. Farba Nesúlad Rozdiel vo farbe, môže byť spôsobené niektorými iného dôvodu, ako je napríklad farba odraz v monitor,Osvetlenie,pozadie,atď.Ak však zistíte, že ste dostali úplne zle farba,prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie, ak priznanie alebo vrátenie peňazí je možné. 1. Podporujeme zmiešané objednávky, jeden kus pre každý štýl je ok, môžete zvoliť najvhodnejšie prepravné cestu k svojej krajine. Ak chcete mix objednávku ,môžete poslať fotografiu alebo fotografie číslo k nám ,vďaka. 2.Za prepravu spôsobom & prepravné náklady, nižšie zoznam pre váš odkaz.

Pre Cainiao Super Ekonomiky a Yanwen Ekonomické Air Mail, nie je sledovanie informácie. Odporúčame zákazníkovi vybrať Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava ePacket a Čína Príspevok Registrované Air Mail, ktoré sú konvenčné logistiky spôsobmi.A v prípade, ak zákazník chcete rýchlo shipping, UPS, DHL Express Saver Fedex a TNT sú dobré rozhodnutia. Ak objednávku celkovej ceny viac $100, môžeme poslať rýchlu prepravu spôsobom zadarmo,zákazník môže kontaktovať nás zmeniť, náklady na dopravu a kedykoľvek. 3. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správna. Výroba bude dodávaný do 2-5 pracovných dní po ktorú ste zaplatili. Niektoré veľké objednávky s veľké množstvo môže stáť viac dní, budeme kontrolovať a poradiť akonáhle sa dostaneme vašej objednávky. Ak nemáte balík v rámci prepravného času, prosím neváhajte a kontaktujte nás. Budeme si to skontrolovať na pošte a zvyky. Niekedy to bude oneskorenia pre prevádzku alebo v letovom zápchy. Budeme brať zodpovednosť odoslať alebo náhradu za stratu položky. 4. Po predáva tešíme sa mať 5 star spätnú VÄZBU. Úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi výroba a služby. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak nie ste spokojní s výrobou, po ich obdržaní. Všetky e-maily budú zodpovedané v rámci 1 pracovný deň, ďakujem vám. Mať dobrý deň.

Všetky módne šperky z nás môže prejsť testom CA Prop65. Bez olova [ menej ako 200PPM ] Kadmium Zadarmo [Menej 75PPM], kliknite Prosím tu nájdete viac informácií o produkte.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty