Nový Príchod Luxusné Náušnice Kvapka Vianočný Darček Pre Ženy Pekné Šperky E0058

Nový Príchod Luxusné Náušnice Kvapka Vianočný Darček Pre Ženy Pekné Šperky E0058

j778

Novinka

Skladom

€10.29 €8.75
Počet

Štítky: tahirt šaty fantázie, thomas štýl kríž, swift 2005 carbone, tahirt diy móda, časovač spínač dc 9v, kia led dvere, parapety, lightning kryt s7, meč retro plagátu, swift 1 3ddis gombík.

USA $ 7.5 / Cena

USA $ 5.39 / Cena

USA $ 12.99 / Cena

USA $ 13.99 / Cena

USA $ 17.99 / Cena

NÁS 5,99 dolárov / Cena

USA $ 5.59 / Cena

USA $ 14.2 / Cena

O nás:

Akékoľvek otázky / špeciálnu požiadavku, kontaktujte nás. Všetky otázky budú odpovedali do 24 hodín.

Spätná väzba:

Samozrejme budeme radi, ak chcete dať pozitívnu spätnú väzbu na každý kupujúci. Zároveň, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby.

Mali by sme byť vďační, ak môžete, dajte nám pozitívnej spätnej väzby. Ak nie ste spokojní s ich, prosím, kontaktujte nás najskôr,

A budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problém, ktorý by vás uspokojí. Prosím ver mi, že všetko sa dá vyriešiť prostredníctvom komunikácie. Ďakujem vám veľmi pekne!

Doprava:

Budeme loď tovaru do 48 hodín po platbe. Budeme loď tovaru singpost alebo Čína príspevok na celom svete. To zvyčajne trvá 15-28days.Všetky produkty, ktoré si kúpite od nás, bude odoslaný doporučene, ktorý robí váš tovar dorazí bezpečne. Prosím, kupujte s dôverou.

Návrat:

Budeme garantovať kvalitu položky predtým, ako sme ich loď. Ak nie ste spokojný s tovarom a chcel sa vrátiť to, prosím, dajte nám vedieť, v rámci 3days po ich obdržaní. No poštovné náklady by sa mala venovať sami. Po receving na výrobky, ja vrátim peniaze, ale nie vrátane prepravných nákladov.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty