Elegantný Brazílsky Zväzky S Čelnej Rovno Čipky Čelnej S Zväzky 8-28 Non-Remy Ľudské Vlasy Väzbe 3 Zväzky S Uzáverom

Elegantný Brazílsky Zväzky S Čelnej Rovno Čipky Čelnej S Zväzky 8-28 Non-Remy Ľudské Vlasy Väzbe 3 Zväzky S Uzáverom

j76140

Novinka

Skladom

€80.56 €49.94
Počet

Štítky: parochňa celie vlasy, vallbest brazílsky rovné vlasy zväzky, vlasy jar, jazz hviezda, mealid, ľudské vlasy bundlls, toupee ženy, bundl s closur, closur frontálne, ali milosť vlasy.

Elegantný Brazílsky Zväzky S Čelnej Rovno Čipky Čelnej Uzáver S Zväzky Non Remy Ľudské Vlasy Väzbe 3 Zväzky S Uzáverom 8-28 Palcov

Vlasy Materiál 100% Nespracovaných Brazílsky Ľudské Vlasy Najvyššej Kvality S Prijateľnú Cenu, Prirodzenú Čiernu Farbu, Môže byť Bielené, Farbené, a Inovovaný na Všetky Módne Účesy. Veľkoobchodné Ceny a Drop Shipping sú k Dispozícii. Zosilnené Dvojité Útku Nádherné Prevedenie, Dvojité Tkanie, Non-Chemické, Zdravé Konce, Prirodzené A Pohodlné.

130% Hustota, Dosť Plný

13*4 Švajčiarskej Čipky Uzavretie, 130% Úplné Hustota, Stredne Hnedá Farba. Ručne viazaný. Rez Od Mladých Darcov,Plný Kutikulu Zladené, Č Chemický Proces Bez Spleti,Skákacie,Lesklé s Najvyšším Pružnosť, mäkkosť a Zdravý Končí.

Na čelnej s nižšiu cenu a najlepšiu kvalitu. Dosť plný vlasy pre väčšinu zákazníkov! To je lesklé a krásne v každom okne. Niekoľko centimetrov by mohol byť zvolený, stačí sledovať vaše módne krok. Zosilnený Stroj Dvojitý Útok, Pevné a Elegantné, Trvanlivé, Bez Zhadzovať Problém. Veľa Dĺžka

Dĺžka vlasov Z 8" 28", Prirodzenú Čiernu Farbu. Zvyčajne 3 Zväzky Môžete Urobiť Plnú Hlavu. Avšak, Nad 18 palcov, My Odporúčame, 4 alebo 5 Zväzkov.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty