10M Samostatne Zalievanie Knot Kábel Bavlnené Lano pre Vnútorné Črepníkové Rastliny Self-Zalievanie DIY YA88

10M Samostatne Zalievanie Knot Kábel Bavlnené Lano pre Vnútorné Črepníkové Rastliny Self-Zalievanie DIY YA88

j659

Novinka

Skladom

€8.54 €5.12
Počet

Štítky: téma 9, push 4d, traspar, shel, tipy mi, scan2go, scanjig, ovsených 44t, oled 6t.

body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 10M Samostatne Zalievanie Knot Kábel Bavlnené Lano pre Vnútorné Črepníkové Rastliny Self-Zalievanie DIY YA88

Popis: bojíš Sa, že nemôžete vode svoje rastliny, keď potrebujete ísť na dlhú dobu? Nebojte sa, už! Príďte a vyskúšajte naše self-zalievanie bavlnené lano!

Funkcie :

1. Self-Zalievanie Funkcia

2. Kvalitný Bavlnený Materiál

3. Nastaviteľná Dĺžka

Popis :

1. Dobrá Kvalita: bavlna lano je vyrobené z dobre bavlneného materiálu.Vysoká kvalita môže zaručiť dlhú životnosť.Má silné sile, ale s nízkou úsek.

2. Bezpečné a Mäkké: v Porovnaní s juty lano, bavlna pletené lano je menej, mäkšie, viac šetrné k životnému prostrediu a prísť s žiadny zápach.

3. Jednoduché Použitie: po Prvé,mali by ste si dať jedného konca na zdroj vody, to pomalé uvoľnenie zalievanie knot bude cicať vody na druhý koniec automaticky, a kvapkanie do 15 minút (praktické čas závisí od dĺžky lana vám odrezal). Prosím, aby sa to bavlny lano úplne nasiaknutý vodou pred použitím a potom to bude kvapkať okamžite.

4. Široké Použitie: Jednoduché, aby sa DIY automatické zavlažovacie zariadenia, pomôže vám starostlivosť o vaše rastliny, zatiaľ čo ste preč z domu, alebo keď ste ísť von, alebo na podnikanie. Je vhodný pre všetky izbové rastliny, byliny, Africké fialky, succulents, kvety alebo začať sadenice.

5. Veľký Výber: lana je flexibilné nastavenie,ktoré je tak ľahké sa dostať vody root pôdy a nie celého závodu s kvapkajúcou; tak jednoduché sa dostať do preplnených rastlín oblasti, skvelé na zalievanie ťažké pôdy škvrny, ideálne riešenie, aby rastliny, zaliať vodou, kde sú ťažšie, aby sa dospelo.

Špecifikácia :

Materiál: Bavlna

Dĺžka: 10M

Balenie Obsahuje: 1x bavlnené lano

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty