47x18mm Princezná Rez Elipsovitý Vytvorené Červená Krv Ruby Zirkón Pre Dámy Svadobné Strieborné Náušnice Veľkoobchod Drop Shipping

47x18mm Princezná Rez Elipsovitý Vytvorené Červená Krv Ruby Zirkón Pre Dámy Svadobné Strieborné Náušnice Veľkoobchod Drop Shipping

j620

Novinka

Skladom

€12.34 €7.40
Počet

Štítky: požičovňa kábel jagwire, black cape kostým, ucho ženy, brzdy nastaviť v, luk vlasy čisté, 925 silver, brzdy mount, diadem mužov, STRIEBRO, Ametyst.

RM1496923234058152

Popis:

Drop Shipping je vítaná

Drahokam Liečba:Vytvorené Vyhrievané

Jednoznačnosť: AK chcete VVS

Jednotka položky: 1 Kus

Ostatné: Elegantný, jednoducho a krásne!!

Lesk: Atraktívne

Platby :

Súhlasím Viazaný, kreditných kariet a PayPal

Doprava:

Každá položka sa dodávajú s doporučenou poštou tak, že môžete sledovať stav dopravy on-line. Prosím skontrolujte prepravné čas Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava.

Vracia:

Súhlasím vracia bez uvedenia dôvodu kupujúci obdrží po ich do 14 dní. Ak máte akékoľvek problémy, prosím e-mail nás a my vám radi s vami spolupracovať. Všetko sa vracia, musí byť v pôvodnom stave a nikdy nosené.

Spätná VÄZBA

Ako vždy, ďakujem vám za vašu podporu. Budem pokračovať, aby sa viac jedinečné šperky a poskytovať čo najlepšie služby pre každého. Som spravodlivý a ľahko hovoriť. Prosím, nechajte ma pozitívnu spätnú väzbu všetky položky. Ak máte pocit nespokojnosti s všetky svoje produkty alebo služby, Prosím kontaktujte ma a ja vám pomôžem, aby to riešili. Prosím, nenechávajte ma nič negatívne, netural a ja vám pomôžu vyriešiť ju. nosenie.

Všetko Najlepšie,

SheCrown Šperky Spoločnosť

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty