Elektrická gitara most radiálne elektrické gitary, tremolo system elektrická gitara, MADE IN USA

Elektrická gitara most radiálne elektrické gitary, tremolo system elektrická gitara, MADE IN USA

j591

Novinka

Skladom

€49.40
Počet

Štítky: floyd rose tremolo, most na gitaru tremolo, spotrebný materiál elektrické gitary, vľavo rúk jaguar most, st mini humbucker, matic, multieffect, arm tremolo, wifi most, pôvodné zamykanie tremolo.

Rocker rameno systém elektrická gitara, elektrická gitara most elektrická gitara tremolo skladu nevybavených produkty, Nick zraziť proti, ale nepoužíva sa. Kúpiť, prosím, navštívte, ďakujem, že ste prišli.

DÔLEŽITÉ TIPY:

1 . Naše ceny výrobkov a dopravných sadzieb sú nastavené . Ak si kúpite jeden výrobok alebo viac homogénne výrobky , prosím, kliknite na tlačidlo "Buy Now" . Ak si chcete kúpiť viac rôznych produktov , prosím, kliknite na tlačidlo "Pridať do Auta" , To môže ušetriť nejaké balenie nákladných . Systém vypočíta presné poštovné podľa vašu adresu, či "Kúpiť" alebo " Pridať do Auta ".

2. Sme sú všeobecné agentúra "GOTOH" , "Alfa" , "WD" , "Wilkinson", "Floyd rose" a tak ďalej . "Hanmosen" je naše vlastné položky, ktoré väčšina výrobkov, ktoré sú vyrobené v Kórei ,sľubujeme, že všetky productsin naše storeare originálne a vysoko kvalitné .

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty