Horné Kapotáže Kotúča, Ktorý Sa Vytlačí Obtlačky Lebky Samolepky Pre Harley Electra Glide Ultra Classic Ultra Limited Street Glide 1996-2013

Horné Kapotáže Kotúča, Ktorý Sa Vytlačí Obtlačky Lebky Samolepky Pre Harley Electra Glide Ultra Classic Ultra Limited Street Glide 1996-2013

j46637

Novinka

Skladom

€6.59
Počet

Štítky: electra glide, harley ultra classic, dekor lebky, lebka nálepky kravatu, nôž titanium, značku harley davidson, gatsby klobúk, hra, prehrávač, tlač vody, harley davidson znak etsy.

Podklad je samolepiace. Odstrániteľné, bez poškodenia povrchu. Balenie obsahuje:1 1.Prevádzka Temp.: Najlepšie prevádzky temp.je 10℃--38℃. 2.Prevádzková metóda: Vhodné pre suché miesto.ak mokré post,prosím, škrípanie vody úplne, aby sa zabránilo bublina,curling,lepidlo by dosiahnuť najlepšiu priľnavosť do 48 hodín.

ZÁSIELKY:

Uistite sa, že ste dodaciu adresu je správne. Prosím, zanechajte nám svoju dostupné telefónne číslo. Je potrebné, prostredníctvom poštového Úradu z Číny pri vyplňovaní doprava forme!!

DODACIA LEHOTA:

Všetky položky, ktoré budú doručené von do 1-5 pracovných dní.

UPOZORNENIE:

Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

VRACIA & ZÁRUKA:

1. Budeme skontrolujte položky starostlivo pred odoslaním.

2. Ak nie ste spokojní s položku z akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás. Buď sa budeme vám posielať nový alebo vrátenie peňazí hneď, ako sme sa dostať vrátené položky.

Spätná VÄZBA:

Ak máte príjemný nákup skúsenosti v našej predajni, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na našich produktov a služieb s 5-hviezdičkové hodnotenie.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať pre každý problém a dať nám šancu vyriešiť pred odchodom negatívna spätná väzba. Vaše pochopenie je vysoko cenený.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty