Dlhé Drevo, Drevené Telo Kefa Exfoliačný Masážny Sprchovací Kút Kefa Prírodné Štetiny Vaňa Kefa Spa Žena Muž Starostlivosť O Pleť, Suchý Tela Kefou #

Dlhé Drevo, Drevené Telo Kefa Exfoliačný Masážny Sprchovací Kút Kefa Prírodné Štetiny Vaňa Kefa Spa Žena Muž Starostlivosť O Pleť, Suchý Tela Kefou #

j46604

Novinka

Skladom

€9.92 €4.36
Počet

Štítky: vegelan suché body kefa, bambusové vaňa kefa, kefa sprcha, muži sveter, kefa na telo celulitídy, miniatúrne suchý štetec, plavidlá dreva, gumené telo umyť štetec, vaňa kefa, sprcha kefa kúpať.

Dlhé Drevo, Drevené Telo Kefa Exfoliačný Masážny Sprchovací Kút Kefa Prírodné Štetiny Vaňa Kefa Spa Žena Muž Starostlivosť O Pleť, Suchý Tela Kefou

Popis:

S prírodnými štetinami, ktoré je skvelé pre mokré alebo suché čistenie a masáž nub je vynikajúca na použitie pri liečbe celulitídy.

S touto 14" dlho manipulovať späť kefa umožňuje čistiť každé miesto na tele, je veľmi všestranný späť kefa práčky!

Suché čistenie vaše telo je preukázané, že stimulovať obeh na pokožke obnovu a revitalizáciu. Zlepšuje prekrvenie pokožky bez podráždenia.

Rozmery: 14.5 x 3 x 2,2 cm

Hmotnosť: 5.6 uncí

Skúsenosti výhod oboch anti-celulitídna masáž a suché čistenie priamo v pohodlí vášho domova

Dual action výhody kefa pochádzajú z jeho obojstranné hlavu, ktorá obsahuje prírodné štetiny na jednej strane a drevené nubs na zadnej strane. Každá strana ponúka vlastné charakteristické výhody, ktoré vám umožní adresa množstvo pleti sa týka jedným jednoduchým nástrojom .

Pravidelné užívanie môže dramatické zlepšiť vašu pokožku, a dokonca aj znižujú riziko v-pestované vlasy a telo akné, ktoré sa bežne objavujú na zadnej strane naše telo.

Vaňa Kefa je kúpeľná vaňa kefa, že je to dosť jednoduché byť použité doma.

Vyrobené z najlepších materiálov, vrátane prírodných štetín a skutočného dreva.

Obsah Balenia :

1 x Vaňa kefa

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty