LIECTROUX B6009 Robot Vysávač Wifi, Zobrazenie Mapy, Mapy, Navigáciu, UV Lampa, 1.0 L Veľké Smetisko, 3000Pa, Mokré a Suché Zberného

LIECTROUX B6009 Robot Vysávač Wifi, Zobrazenie Mapy, Mapy, Navigáciu, UV Lampa, 1.0 L Veľké Smetisko, 3000Pa, Mokré a Suché Zberného

j46541

Novinka

Skladom

€346.67
Počet

Štítky: čistič, vysávač, bezdrôtový, vysávač viomi, aspirator puppyoo a9, prenosné auto bezdrôtový vysávač, mikrovláknovú metla, život robot, vysávač s cyklónovým filtrom, čistiaci robot vysávač, vysávač liectroux c30b, dahui robot vysávač.

Pre B6009, máme skladov v Rusko, Nemecko, Španielsko, Francúzsko, Taliansko.

1. Ak ste kupujúci z 27 Členských Štátov , ž e bude odoslanie objednávky z Nemecko, Španielsko, Francúzsko alebo Taliansko FBA sklady. Doprava z týchto skladoch, je veľmi rýchly, doprava zadarmo, a colná problém . Prosím, neváhajte kúpiť .

2. Ak ste kupujúci z 27 krajín EÚ, ale nie je možné zvoliť dopravu medzi Nemecko, Španielsko, Francúzsko, Taliansko v Jedlozdravotnikom.sk systém, pls nebojte sa, môžete zvoliť dopravu z Číny. Vlastne, my vám pošleme vaše objednávky z našej Nemecko skladu.

3. Pre ruských kupcov, vynaložíme zásielky z nášho Moskva skladu.

Názov produktu: 2D Navigácia Mapy & Pamäť Robot Vysávač B6009

Špeciálne Funkcie:

1. Robot môže odhaliť celé prostredie okolo seba a potom vybudovať mapy vo vnútri PROCESORA tak, že to robiť upratovanie s plánom z jednej izby po inom.

2. Robot je s pamäťou vedieť, kde má vyčistené, zatiaľ čo tam, kde nie je tak jeden-čas zametanie pokrytie je viac ako 98%. Čistenie cesta opakovanie kurzu o 1%.

3. WiFi app control,WiFi pripojenie je neskoro. Spustiť, zastaviť, spomenúť si na vaše robot vysávač kedykoľvek, kdekoľvek na svete tak dlho, ako je internet.

4. Humanized dizajn s hlasom pripomienku. Robota vám pripomenie, keď sa nabíjanie začne robiť upratovanie, plný smetisko alebo poruchu.

5. Vysoko efektívne čistenie: sacieho výkonu je celkom silná. Dizajn 3D filter zabraňuje nasávací port zaseknutá a HEPA filter zabraňuje sekundárne znečistenie ovzdušia. Nádrž na vodu pomáha robiť mokré zberného. Okrem toho, sací výkon je nastaviteľný tak, aby sme mohli vybrať tichšie režime.

6. Multifuction automatické dobíjanie, harmonogram čistenia, diaľkové ovládanie, proti pádu a UV sterilizácia. UV sterilizácia je duálny režim, jedna je na poschodí, druhá je na smetisko. To je pekné, ľudia, ktorí sú alergickí na roztoče.

Popis:

1. Smart Pamäť: Nízke čistenie chýba hodnotenie a vysoká miera pokrytia.

2. Inteligentný, aby zmysel pre rôzne prostredia podlahy a upraviť jej smer do 10ms

3. Sa vzťahujú na rôznych poschodiach: low/pevný koberec do výšky 1 cm, drevené, keramické obklady pre domáce, hotelové izby a kancelárie.

4. Twining dôkaz dizajn strednej navi zabraňuje, aby tkaného pomocou drôtov.

5. Anti-jeseň systém na detekciu po schodoch, aby sa zabránilo pádu.

6. One-time cleaning trvá 90minutes dokončiť dom vo veľkosti 150-200 metrov štvorcových.

7. Nastaviteľné sací výkon, aby nižšiu hlučnosť.

8. Duálny Režim Virtuálneho Okien udržuje vysávač clean do oblasti, ktorú chcete vyčistiť.

Špecifikácie:

Materiál: ABS,

Napätie: 14,8 V V,

Výkon: 25 W,

Prevádzková teplota: -10℃-45℃,

Vstupné napätie/prúd: 24V/1A,

Rozmer: 35*10 cm,

Jednotka Hmotnosť: 3.3 kg,

Batéria: 2000mAh Li-ion Batéria.

Smetisko Kapacita: 1L.

Čo je v krabici?

Hlavné Body X1

Nabíjacej Stanice, X1

Diaľkový ovládač X1(Batérie nie sú súčasťou)

Virtuálne Okien X1

AC Adaptér X1

Mop Šasi X1, Extra Mop X1

Čistiaca Kefa X1

Špeciálne Bočné Kefky X2

Extra HEPA Filter X1

Používateľ ManualX1 Poznámky: 1. Napájací kábel je EÚ typ, ktorý je dva pin, okrúhly tvar, s AC 100-240V vstupné napätie, 50/60HZ frekvencia. Ak ste kupujúci, z Austrálie, Nového Zélandu, atď. krajiny, ktoré používajú Austrálsky typu plug, vám pošleme EÚ na Australian zapojte adaptér pre každý kus robot spolu s balíka. Ak ste kupujúci z Spojené Štáty americké, Kanada atď, krajín, ktoré používajú Americkí typu plug, vám pošleme EÚ na Amerických zapojte adaptér pre každý kus robot spolu s balíka. Ak si kupujúci od United Kindom, Malajzia, Singapur, atď. krajiny, ktoré používajú Britského typu plug, vám pošleme EÚ Britský zapojte adaptér pre každý kus robot spolu s balíka. 2. Príručka jazyky: Ak odosielané z Číny, je angličtina; Ak odoslané z Európy, sú kombinácia anglický, nemecký, francúzsky, taliansky a španielsky; Ak odoslané z Ruska, sú kombinácia anglicky a rusky. 3. Pozemok príde bez batérie pre diaľkové ovládanie alebo virtuálne okien, kupujúci musí kúpiť batérie pre diaľkové ovládanie a virtuálne okien na kupujúceho miestneho trhu. 4. Ak odoslané zo zámoria skladu, tam je logo LIECTROUX vytlačené na robota; Ak odosielané z Číny, sklad, nie je logo LIECTROUX vytlačené na robota. Ale počas hektického a niektoré špeciálne čas, môžeme zásob niektoré roboty, bez LIECTROUX logo na zámorské sklady. Takže môžeme nie uistite sa, že robot sa dodáva aby ste sa s LIECTROUX logo. Čo môžeme sa uistite, že je všetko roboty sa predáva v tomto obchode, a expedovaný k vám sú vyrobené LIECTROUX spoločnosti.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<