(1 pár) VIBORG SUS304 Nehrdzavejúcej Ocele Odlievanie bezolovnaté Uhol Ventilu Uhol uzatváracie Ventily, KS-A08

(1 pár) VIBORG SUS304 Nehrdzavejúcej Ocele Odlievanie bezolovnaté Uhol Ventilu Uhol uzatváracie Ventily, KS-A08

j46470

Novinka

Skladom

€10.70
Počet

Štítky: 12v elektromagnetický, sus304 roll, viborg audio, sus304 rukoväť, čaj sus304, viborg xlr, napájací kábel, viborg, elektromagnetický valv, 5v elektromagnetický, polica sus304.

S Presvedčením,

"Aby sa nenahraditeľný, jeden musí byť vždy iná"

VIBORG je zamerané na Rozvoj

Kvalitné Inovatívne Výrobky

Detaily Produktu Zobraziť:

lozlozlozVIBORG Najvyššej Kvality Deluxe bezolovnaté SUS-304 Nerezovej Ocele Odlievanie Uhol Stop Valvelozlozloz

SUS-304 nerezovej ocele odlievanie tela; SGS 72 hodinový Salt Spray Test, nebude hrdze, zostáva nehrdzavejúcej navždy; SUS304 nerez + vysokým teplotám odolná presné keramické disk, kazeta ventil--žiadna voda vyteká z používania 500'000-krát Skutočne vynikajúci povrch--esteticky vzhľad, ktorý je charakteristický pre SUS-304#SS výrobkov, balenie obsahuje 1 pár uhol ventilov (1xred + 1xblue), ako je opísané

Špeciálne Tipy:

Ako mount uhol uzatvárací ventil vo vašom kuchyňa /kúpeľňa:

TEPLÉ TIPY: Buďte opatrní, keď predávajúci hovorí, že jeho výrobky sú vyrobené z SUS304 nehrdzavejúcej ocele, ale predáva ich za veľmi nízke ceny! Ich výrobky sú pravdepodobne vyrobené z nižších 201 nerezovej ocele! Pretože cena 304 nerezovej ocele, je takmer päťkrát vyššia ako 201 nerezovej ocele!!! Byť múdry kupujúci a nie dostať podvádzal, môj priateľ! P lízingu vždy majte na pamäti, večný istiny na trhu: ceny produktov sú vždy úmerné ich kvalita!!!

Popis výrobku Typ Uhol uzatváracie Ventily & Uhol Ventily Miesto Pôvodu Guangdong, Čína (pevninská časť)) Značka VIBORG Číslo Modelu KS-A08 Materiál SUS304 Nehrdzavejúcej Ocele Maerial ventilu core SUS304# Nerezová Oceľ + keramická disk Konečná úprava Satin nikel, Závit G1/2" Položky zahrnuté v balíku 1 pár uhol uzatváracie ventily (1 x červená + 1 x modrá)

O VIBORG

VIBORG - založená v Hong Kong v roku 1996, je najväčším a najlepšie výrobca sa špecializuje na domácej hardvérových produktov v Číne, s jeho výrobu base sa nachádza v industialized Pearl River Del ta z Provincie Guangdong. Jej produkty patria všetky druhy domov hardwares--nábytok hardwares, kúpeľňa hardwares, kuchyňa hardwares, atď. s world-class pozoruhodné, spracovanie a kvalitu. Spoliehať sa na jeho najmodernejšie zariadenie a vybavenie, profesionálny riadiaci pracovníci, technici, zručných pracovníkov a úspešný marketing a manažment, VIBORG má stať Č. Jednu Značku doma hardvérových produktov v Číne!!!

NAŠE Výrobné

Pre Vašu Informáciu

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty