Yangdong YND485 YND485Q diely motora, sada tesnení auta vrátane vedúceho tesnenie YND485Q-01002

Yangdong YND485 YND485Q diely motora, sada tesnení auta vrátane vedúceho tesnenie YND485Q-01002

j46440

Novinka

Skladom

€18.12 €12.68
Počet

Štítky: fengshou, sway bar toyota, multivan t6, iseki, pajama macao, yangdong tesnenie, bong gumové tesnenie, lenar traktor diely, y385t, kabát macao.

Yangdong YND485 YND485Q diely motora, sada tesnení auta vrátane vedúceho tesnenie, katalógové číslo: YND485Q-01002

Vážení Zákazníci,

Vďaka za vašu pozornosť!

Tu sú niektoré body, musíme ukázať pred uskutočnením objednávky:

1 . Čína Príspevok je lacné, ale bude trvať tak dlho, dokonca mesiacov. Preto sa, prosím, skúste použiť DHL alebo Fedex ak potrebujete časť naliehavé.

2 . Keďže špeciálne produkty, ktoré predávame, nie je jednoduché pre niektorých ľudí potvrdiť, ktorej súčasťou je vhodný.

O dodávky

1. Ak ste v Brazílii, Argentíne , Čile, Turecko, prosím uveďte vašej CNPJ / CPF / dič, ak poslať prostredníctvom DHL/Fedex/UPS/TNT, alebo zmeníme poštovné spôsob, ako EMS bez informovania.

2. Ak ste v Rusku , uveďte vaše celé meno .

3. Prostredníctvom DHL/Fedex/UPS/TNT, tam bude príplatok 45 dolárov, ak vaša adresa je vzdialený jeden , budeme chang ho EMS, ak nechcete platiť vzdialenej adresy príplatok. (Čína Príspevok Vzduchu Pozemok, ak nie je EMS do vašej krajiny )

4. Sme promiss položky sú také isté ako je popísané, ale máme právo na zmenu neutrálne balík bez loga, ktoré by mohli byť rôzne, ako je uvedené na obrázkoch. Alebo tam môže byť vysoká DAŇ treba zaplatiť.

5. Ak je pozemok je nepodarilo doručiť pretože nesprávna alebo chýba potrebné informácie prepravy, alebo neurobíte colné odbavenie, sme nebude niesť žiadnu zodpovednosť.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty