Zimné Lyžiarske Okuliare, Snowboardové Okuliare Muži Ženy UV400 Dvakrát objektív Anti Fog Lyžovanie A Snowboarding Sklo, Sférické Snehu Maska

Zimné Lyžiarske Okuliare, Snowboardové Okuliare Muži Ženy UV400 Dvakrát objektív Anti Fog Lyžovanie A Snowboarding Sklo, Sférické Snehu Maska

j46392

Novinka

Skladom

€32.92 €19.75
Počet

Štítky: lyžiarske okuliare ženy zelená, lyžiarske goggl, fialová lyžiarske okuliare ženy, rockbros okuliare na snowboard, stupne víťazov pohárov žien, spustiť lyžiarske sklo, elastický remienok pre lyžiarske, sklo pre lyžiarske, pes rex okuliare, lyžiarske sklo.

Prečo je potrebné nosiť lyžiarske okuliare?

V zasnežených horách, kde je plné, vysoko odrazu svetla pri pohľade priamo na sneh je len ako pozerať sa na slnko. Je ľahko vystavený oslneniu, čo spôsobuje snežná slepota, ktorá spôsobuje začervenanie a opuch viečok, spojovky, dopravné zápchy a opuchy, ťažké cudzie teleso pocit a bolesť, strach zo svetla, slzy, oči sú ťažké otvoriť, rozmazané videnie.Tak sme sa MUSÍ brať lyžiarske okuliare na ochranu očí v snehu, aby sa zabránilo snežná slepota.

S pecifications :

- Rám Materiál: TPU (pružné,trvanlivé)

- Objektív Materiál: PC ( vplyv-odolnosť)

--Pásik hlavy: a djustable veľkosť s pohodlné nosenie skúsenosti a prilba kompatibilita vhodné pre väčšinu dospelých

- Vetranie: obojsmerný kanál

- Tvár Veľkosť: Malé a Veľké(Môže sa zmestí väčšina dospelých tváre),popruh nastaviteľné

- Veľká s pherical objektív pre ďaleký výhľad

--Double-layer objektív, anti UV a hmly

--Kompatibilné optické sklá

--Používané na lyžovanie,snowboarding,motocykel,jazda na bicykli,horolezectvo,šport

Balenie

- 1x okuliarov

- 1x kulit oči puzdro

Tvorby plánov

Láskavo poznámka: 1. Prosím, trhať vnútri ochranný film vypnite, keď používanie. 2. Tam bude rozdiely farieb v rôznych uhloch pohľadu, z dôvodu zrkadlo povlak. 3. Nedotýkajte, utrite a vyčistite objektív s prstami alebo ťažké predmety, ako budú buď škvrny alebo poškriabaniu objektívu. 4. Udržať okuliarov do puzdra alebo políčko, keď sa nepoužíva. 5. Nepoužívať riasenku alebo iné mastné látky v prípade, objektív sa môže zašpiniť. 6. Vzduch-suchá okuliare po každom snow sport napr. lyžovanie, snowboarding a podobne. 7. Nie utrite vnútorné objektív, ktorý sa anulujú anti-fog funkciu. 8. Lepšie dať okuliare zapnutie a vypnutie často pri lyžovaní alebo snowboardingu, ktoré spôsobí vážne hmlové v dôsledku teplotného rozdielu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty