200Meters/roll 4 mm Zmršťovacej Trubice Sleeving Zábal Nastaviť

200Meters/roll 4 mm Zmršťovacej Trubice Sleeving Zábal Nastaviť

j46388

Novinka

Skladom

€6.46
Počet

Štítky: 60 mm tepla shrinkable trubice, dieťa tlačidlo hračka, sr2ez, squier, zmršťovacej, otočný zásobník, 35mm zmršťovacej trubice, sullen, ruky nástroj, rovina, zmršťovacej skúmavky sada.

Vitajte v našom Obchode

Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás

Popis

Na moje

obchod:

1-Heat-Shrink-Tube/727767_503765043.html?

spm=2114.12010608.0.0.N8psiU

Mám 0.6 mm-25 mm Zmršťovacej Trubice v mojom Obchode! Môžete Ich nájsť!!! Dĺžka: 126cm Použitie:Kompatibilný s T zástrčky,Banán, zástrčky,Napájacie konektory, Farba: Čierna, Červená ,Modrá, Žltá. Biela Zelená priehľadná farba Zmršťovanie Pomer: 2:1 (bude maximálne zmenšiť na 1/2 jej dodáva priemer) Materiál:Polyolefínov Minimálne Zmrštenie Temp:+70°C Úplné Zmrštenie Temp:+110°C maximálna Prevádzková Teplota:-55°C až +125°C

Pevnosť v ťahu:10.4 Mpa Dielektrická pevnosť:15 kV/mm Výrobu špecifikácia:ISO9001 Horľavosť:ohňovzdorný Schválenia:UL Schválené Dodáva formát (okrúhle alebo ploché):Výrobok je dodávaný plochou Rezací spôsob:Nožnice alebo ostrým nožom Package Zahrnuté:

200metersx Zmršťovacej Skúmavky Sada

Informácie O Platbe

·Prijímame Escrow služby len.vďaka!

Medzinárodné Kupujúci Poznámka:

1. )Položky sú dodávané z číny.

Pošleme zásielku do Číny doporučene Poštou alebo HongKong doporučenou Poštou Air Mail, ,

väčšina counry bude dorazil pozemok v 10-25 pracovných dní.

Tiež,môžeme tovar poslať do Číny express alebo Čína EMS ,DHL ,väčšina counry bude dorazil pozemok v 7 až 15 pracovných dní.prepravné náklady, prosím, kontaktujte nás.

Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až do 30 pracovných dní.

Prosím kontaktujte nás v lehote jedného mesiaca, ak položka nie je dorazili.

2) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

3). Všetky objednávky zvyčajne dodávaný do 2 pracovných dní na prijímať platby vymazané.

4). My len loď na potvrdil, adresu, ktorú Jedlozdravotnikom.sk. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v Jedlozdravotnikom.sk zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď

5) Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

6) Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než Jedlozdravotnikom.sk doručovaciu adresu. Položky môžu byť kombinované do jednej faktúry, ale aj celkové prepravné bude súčet jednotlivých položiek poštovné a manipulačný poplatok.

Návrat Politiky

·Ak nie ste spokojní s objednávkou, môžete vrátenie a výmena v 14 dní s plnou vrátenia peňazí (okrem dopravy) tak dlho, ako sú výrobky v pôvodnom stave. prosím, kontaktujte nás pred loď vašej objednávky späť, budeme vám spiatočnú adresu, Potom, čo sme dostali balík budeme náhrady alebo výmeny na vás . ·Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave.

·Sme schopní vám vrátime peniaze, bez prepravných nákladov.

Kontaktujte NÁS

1. Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť.

2. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte. Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás, ako ponuky! Vďaka.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na Jedlozdravotnikom.sk. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť. Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Veľa Šťastia a Majú pekný zážitok z nakupovania! Zostaňte v kontakte a dúfame, že sa opäť uvidíme sa čoskoro!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<