NOVÉ Kalimba 17/21 Tlačidlo Black Walnut Kučeravé Obrázok Klávesnice Palec Klavír Chamfer Calimba Hudobné Nástroje Klávesové Nástroje

NOVÉ Kalimba 17/21 Tlačidlo Black Walnut Kučeravé Obrázok Klávesnice Palec Klavír Chamfer Calimba Hudobné Nástroje Klávesové Nástroje

j46279

Novinka

Skladom

€75.76 €40.15
Počet

Štítky: box hudba drevené, kniha piano, klávesnica mechan, väzby hudobné nástroje, Auto Kľúč, obchodné akustická pena, acoust gitara pickup, klávesnice klavíra, jedlo zmiešavač, kawaii keycap.

Milí kupujúci, Ďakujeme, že ste pre nakupovanie v našom Bates Music store, pred nákupom by sme vám

niektoré SĽUB!

1. Potom, čo sme vyslali balíček a uistite sa, že nemusíte dostať vaše balíky, dáme vám všetky vrátenie peňazí.

Aj v prípade, ak dodávka časový limit, môžeme stále náhradu váš paypal účet, takže môžete nakupovať tu bez obáv straty peňazí.

2. Ak výrobok máš nejaké problémy , prosím, napíšte nám e-mail alebo nám zanechať správu predtým, než si dať sporu alebo zápornú spätnú väzbu, takže sa môžeme vysporiadať s tým, ako najskôr a efektívnejšie.

Uisťujeme vás, aby nakupovanie v našom Bates Hudobný obchod a užiť si!!!

2021 NOVÉ KALIMBA

Funkcie 1. Čierny orech masívneho dreva Výber "tiger zrna dreva" z Amerických prírodné čierne orechové drevo ako generátor, kombináciou spevu hudobnej teórie, prírodné a nádherná textúra, jemné a jednotnú štruktúru a silnú akustiku plasticita, 2.Kučeravé Obrázok Je zrejmé, prsteň vzor je bohatší a viac transparentné, treble udržali dlhšie, a výkon je viac flexibilná. 3. 21 kľúč špičkovej kvality 21 tón rozšírený rozsah má 3 nové treble v porovnaní so 17 tón, inovovaný pribrala integrovaná platňa, zvuk je viac éterické a stabilný, jemný,Nie je len to, obohatiť typy repertoáru, ale to tiež robí zvuk je živšie a jemná. 4. Rudy kovov klavíra Je vyrobený z rudy kovov so zvýšenou tuhosťou a kľúč-down dizajn, ktorý môže znížiť bolesť prsta, hrá na dlhú dobu a je vhodnejší pre výkon. 5. Ochrana životného prostredia farba Použitie ekologicky šetrné farby-free dosky, voskovanie proces, elegantné farebné, krásnu textúru, môžete sa spoľahnúť na dotyk, si ponorenie do vokálna hudba. PACKAGE ZAHRNUTÉ 1 x 21 kľúče, čierny orech kalimba 1 x Tuner Kladivo 1 x Pieseň Knihy 2 x Nálepka 1 x Klavír handričkou 1 x Premium klavír taška

1. Vaše peniaze sa vyplácajú Jedlozdravotnikom.sk po prijatí tovaru, Jedlozdravotnikom.sk dám peniaze na náš účet .A ak sme sa dohodli na vrátenie peňazí je Jedlozdravotnikom.sk dať to na vás príliš. Takže je to bezpečné ESCROW SLUŽBY.

2. Môžete urobiť platbu za vašu objednávku Kreditnou Kartou, Peniaze Booker, Money Gram, Banky, T/T, Western Union atď.

1.Loď čas závisí od kupujúceho colné odbavenie čas alebo iných faktorov, ako je počasie alebo postavenie cieľa.Ak ste videli balík prišiel svoje miesto, môžete skontrolovať s colnými alebo miestnu poštu, takže sa môžete dostať tovar čoskoro.

2.Bežné dodacie lehoty s rôznymi express spoločnosti.

EMS: Odhadovaná doba dodania 5 až 10 pracovných dní

Čína príspevok air mail :Odhadovaný čas doručenia 15-45 pracovných dní

ePacket: Odhadovaná doba dodania 5 až 10 pracovných dní,loď k NÁM len

Posti Fínsko: Predpokladaná dodacia lehota 10 až 30 pracovných dní, lode na ruskej Federácie a Bieloruska len.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty