Univerzálny Smartphone Pero Pre dotykové Pero, Android IOS od spoločnosti Lenovo Xiao Samsung Tablet Pen Touch Screen Rysovacie Pero Pre dotykové Pero iPhone iPad

Univerzálny Smartphone Pero Pre dotykové Pero, Android IOS od spoločnosti Lenovo Xiao Samsung Tablet Pen Touch Screen Rysovacie Pero Pre dotykové Pero iPhone iPad

j46164

Novinka

Skladom

€4.78 €2.25
Počet

Štítky: guľôčkové pero, farba tablet samsung, mi xiomi, tp ceruzka, 3 xaomi, android tablet, ipad pro, mi, telefón samsung, prípade xioami.

Tablet Bluetooth Myš a Klávesnicu Nastaviť

Vhodné Pre IOS, Android a windows system Smartphones/Tablets

Tilt citlivosť Smart Ceruzka

S Palm Odmietnutie Naklonenie citlivosť Technológie Pre iPaad 2018-2020 Model

Kolokačných Papiera ako screen protector

Papier ako na obrazovku -- Poskytuje papiera-ako písať pocit, anti-glare, anti-odtlačkov prstov, a spomaľuje stratu pero tip.

Kolokačných Tvrdené sklo

Tvrdené sklo -- Zlepšiť anti-scratch výkon, ochranu obrazovky, zvýšiť trecí odpor a urobiť Ťah viac stabilný.

Vezmite prosím na vedomie, keď nákupu! ! !

Táto ceruzka je vhodný pre väčšinu IOS/Android/Windows dotykový displej telefóny a tablety. Testovali sme, že oneskorenie ceruzky na iPad a iPhone zariadenia vydané v 2018-2020 je veľmi malá. Oneskorenie ceruzky závisí od zariadenia, staré a nové, rovnako ako na obrazovke príjem signálu. Staršie zariadenia môžu mať rôzne oneskorenia.

2 Gen Magic Rysovacie Pero

Presné a citlivé,nie je potrebné nabíjať, nie je potrebné pre funkciu Bluetooth.

Silikónové nib s kovovou guľou

poloha disk tip je pripojený kovové oceľové gule na zlepšenie života a dvojité odolnosť.poskytujú hladkú pero-písanie skúsenosti pre váš dotykový displej tablety a smartphony.

Nie je potrebné, Bluetooth, Otvorte veko na použitie

Vhodné pre maľovanie, doklad podpisom, hranie hier.

Dať rukavice,Dlaň odmietnutie funkcia

Keď na písanie alebo kreslenie pomocou pera, dať na špeciálnych rukavíc a dlane sa pohodlne umiestnené na obrazovke bez akéhokoľvek vplyvu, bez obáv o opúšťa zabehané linky.

Mäkké silikónové nib

Napíšte ticho bez poškriabaniu obrazovky 70% nárast v ceruzka výkon S redukciou šumu krúžok

Nie je potrebné nabíjať Otvoriť pero kryt na použitie

Presné a citlivé,Nie je potrebné nabíjať

Vysoko presné,Presné,Hladký

V porovnaní s inými nibs,presnosť mäkké silikónové sa zvýšili o 70%, a na obrazovke sa nemalo byť poškriabaný. Aieach magic kresba perom, kreslenie a písanie je hladký, nebude odpojte brushstroke. Ostatné značky ceruzky Pri kreslení v ios a Android, ceruzka je jednoduché odpojenie ťahu.

Špeciálne skryté disk tipy dizajn

Náhradný disk tip je skryť vo vnútri pero spp. To môže uistite sa, že môžete používať pero pre núdzové situácie, keď sa disk rozbité alebo stratené.

Vo všeobecnosti kompatibilné

Hodí sa pre Všetky Apple iPad, iPhone, Android Tablet/Android Telefón, Samsung Galaxy, Microsoft, a iné kapacitné dotykový displej zariadenia.

Tip náhradný spôsob

Postupujte podľa pokynov, demontáž a inštalácia je veľmi jednoduchá. 1.Pripravený nahradiť nib 2.Pomocou nechtov, alebo iných nástrojov, výťah medzeru na pero tip prepojenie. 3.Sa nib 4.Dať v novom nib

Parametre výrobku

Produkt Displej

null

null

null

null

null

null

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty