KEBEIER 400 ml Arómu esenciálneho Oleja Difúzor Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu čistička s póry Dreva LED Svetlá pre Office Home Spálne

KEBEIER 400 ml Arómu esenciálneho Oleja Difúzor Ultrazvukový Zvlhčovač Vzduchu čistička s póry Dreva LED Svetlá pre Office Home Spálne

j46118

Novinka

Skladom

€32.93 €19.75
Počet

Štítky: malé ultrazvukové olej difúzor, veľké zvlhčovač diaľkové, ultrazvukové olej difúzor aromatických, difúzorom esenciálnych olejov pre aromaterapia, ultrazvukové esenciálny olej výustiek, zvlhčovač led remote, púpava olej, vzduch aróma, vzduch humidifi, eukaliptus olej.

Aróma Difuzér Parametre:

Veľkosť produktu: 160*158mm

Výkon: 14W

Vstupné a výstupné napätie:AC100-240V DC24V 0.65 A

Kapacita:400 ml

Pracovná Doba:Až 10 hodín

Materiál:PP+ABS póry Dreva Skončil

Ultrazvuková frekvencia:2.4 MHZ

Charakteristika:7 Farebné osvetlenie. Suché pálenie prevencia. diaľkové ovládanie

Hmla Tlačidlo: Stlačte tlačidlo "MIST" tlačidlo, ak chcete zvoliť čas od 1 hodina/3 hodiny/6 hodín/stabilný na.

Svetlo Tlačidlo: Stlačte tlačidlo "SVETLO" tlačidlo pre zapnutie LED svetlo a farba bude cyklu automaticky. Stlačte znovu tlačidlo pre manuálne nastaviť vhodnejšie zobrazenie farieb a jasu. Podržte tlačidlo na vypnutie svetla.

Package Zahrnuté

1 x Aróma Difuzér,

1x Diaľkové Ovládanie

1 x Adaptér

1 x Vody Meranie pohár

1 x užívateľská Príručka (okrem esenciálnych olejov)

V pohode, hmla, vyjsť z zvlhčovač vzduchu, eshtablish zdravý životný štýl pre seba a familys, môžete relaxovať alebo si Kúpeľný alebo Jóga, keď máte voľný čas s ním, zvlhčovač pomôže osviežiť vzduch a hydratáciu pokožky.

Servis a spätnú Väzbu KBAYBO zameraním na high-kvalitné výrobky, tiež majú dobré kvality služieb pre každý zákazníci. Ak máte akékoľvek návrhy/problém po prijatí zásielky, prosím, láskavo kontaktujte nás predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám uspokojenie riešenie. ak ste spokojní s produktmi, prosím, láskavo nám dať 5 hviezd ★★★★★ v spätnej väzbe. Náš pokrok, pretože všetky z vás!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty