Dreamburgh Nové Podzemné Detektor Kovov Diaľkové Polohy na Okruhu Zlaté Detektory AKS Plus Dual Sonda Treasure Hunter Detektor

Dreamburgh Nové Podzemné Detektor Kovov Diaľkové Polohy na Okruhu Zlaté Detektory AKS Plus Dual Sonda Treasure Hunter Detektor

j46045

Novinka

Skladom

€197.63 €138.34
Počet

Štítky: hunter x, ar944m, gf2, ar944, detektor lož, dlhý rad kovové zlato detektor, zlato hunter lokalite pinpoint, detektor kovov, dlho zazvonil zlato a detektor kovov, vyhľadávanie detektory kovov.

Funkcie:

1. Všetky výroba plastov (hlavný stroj a radič a nabíjačky a Plastový obal, balenie).Silné vonkajšie plastové okno, odolnosť voči otrasom, pevnosťou v tlaku, pokles odolnosti, atď. Balenie Box je vodotesný.

2. Nástroje je ľahká a ľahko sa prenáša.

3. Duálny senzor polohy testov. Vyhľadávanie pre viac vzdialeného cieľa signály priamo.

4. Rozšírené zisk antény, Pomoc hľadajú viac vzdialeného cieľa signály.

Používanie Vysielača: 1. Spínač napájania-Toto je vypínač tlačidlo. (Keď nie je nástroj používaný, prepínač by nemali byť zapnuté.)

2. Vyberte kovové chcete sonda podľa kovové chcete sondy: Zlato, Striebro, Meď, Diam.

Poznámka: To nie môže vybrať dva kovy v rovnakom čase. Inak to bude spôsobiť poškodenie prístroja.

Použitie Hosť: Stačí zapnúť spínač. To sa dá zistiť na základe pôvodného vybraných druhov kovov nad emitentom.

Prevádzková Metóda: Pretože zariadenie je rukoväť voľne otáčať, vietor môže rušiť detektor kovov. Preto sa použitie tohto nástroja v prítomnosti vetra sa budú vzťahovať na určité zasahovania. Použitie tohto nástroja je veľmi vzťahujúce sa na prevádzkovateľa kontrolu testov.

Vyberte si pohodlné držanie tela stáť na zemi, podržte prístroj s rukou, a aby sa vaše lakte v blízkosti stranách tela.

Poznámka: musíte mať tento nástroj v prednej časti vášho tela tak, že antény pre príjem má dostatok priestoru na nasadenie a sklon antény mierne nadol z vodorovnej čiary. Tento uhol je medzi 7 stupňov a 10 stupňov.

1. Držanie prístroja, ako je uvedené vyššie, skenovanie veľmi pomaly v oblúku, zatiaľ čo otáčania sami. V tejto dobe, prober to koleno by malo byť vždy pevne pritlačí na oboch stranách tela, a bolo by možné, aby ju od 40 stupňov na 60 stupňov. Poznámka: explorer musí pomaly otáčať a udržiavať telo stabilný.

2, regulovať svoje skenovanie akcie. Prvý, nech antény pre príjem úsek správne. Polohu antény pre príjem priamo pred vami, na 90 stupňov, aby vaše telo, a nie odvádzať doľava alebo doprava.

3. Keď anténa je zameraná na cieľ, prístroj zámky, aj keď budete pokračovať sondy cez cieľ. Keď si myslíte, že tento zámok je platná, môžete si tento smer. Potom pohybujte prístrojom asi 10 metrov doľava alebo doprava a proces zopakujte zamykanie cieľ. Dodržiavať zamykanie smer tejto doby. Priesečník dvoch smeroch je pochovaný polohy cieľa.

4. Ak máte pocit, že existuje určitý posun v konkrétnej lokalite len merať, môžete zablokovať z iného uhla. Ak je cieľ v priebehu asi 10 metrov, si pomaly a vytrvalo nasledovať jeden z definovaných trasách. Keď miniete cieľ, a to je priamo nad ním, nástroj je anténa nálady na oboch stranách. V tejto dobe, meranou polohou je veľmi presné.

Špecifikácia: Maximálne Detekcie Hĺbka: 20 M

Vyhľadávanie Rozsah: 1000 Metrov

Energie: 12V 1000~1600mAh

Prenosová Frekvencia: 5.6-6KHz

Signál Frekvencia: 360-440Hz

Detekcia Typ: Zlato, Striebro, Meď, Diam

Alarm Režimu: "drip-drip" tón zvuk zvonu

Balenie v cene: 1 x Detektor Kovov

1 x Anténa

1 x Vysielač

1 x Napájací Adaptér

1 x Balenie Box

1 x užívateľská Príručka

Poznámka: 1. Vzhľadom k prítomnosti magnetických búrok a solárne aurora, prístroj musí byť objednaná na obdobie pred tým, než môže byť použité normálne. Prijímač bude prijímať signály počas tejto doby, ale nástroja nebude reagovať. Táto situácia je mimo kontroly Havrany. To trvá čas prispôsobiť sa.

2, nástroj je vhodný pre oblasti činnosti, zisťovanie v mestských oblastiach citlivé na rušenie, najmä rádiové vlny, takže pred použitím nástroja na vypnite telefón.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty