COMLYO Originálne Kožené Pútko Pre Fitbit Poplatok 3 Kapela Popruhy Nahradenie Watchband Náramok pre Fitbit Poplatok 3 Smart Hodinky Pásu

COMLYO Originálne Kožené Pútko Pre Fitbit Poplatok 3 Kapela Popruhy Nahradenie Watchband Náramok pre Fitbit Poplatok 3 Smart Hodinky Pásu

j45968

Novinka

Skladom

€9.26
Počet

Štítky: fitbit poplatok 3 kapela slim, fitbit poplatok 3 kapela 3pack, fitbit poplatok 3 band original, fitbit poplatok 3 kapela sivá, fitbit poplatok 2 pásmo 3, fitbit poplatok 3 pásma, fitbit poplatok 3 kapela urob si sám, fitbit poplatok 3 kapela žena, fitbit poplatok 3 kapela rozšíriť, roztomilý fitbit poplatok 3 pásma.

COMLYO Originálne Kožené Pútko Pre Fitbit Poplatok 3 Kapela Popruhy Nahradenie Watchband Náramok pre Fitbit Poplatok 3 Smart Hodinky, Príslušenstvo Vlastnosti: Vyrobené z pravej kože, je dotykové a plný húževnatosť Pohodlné pre denné a nočné nosenie Nahradenie odolný kožený pás pre Fitbit Poplatok 3 Ľahké a pružné, mäkké a pohodlné dotyk pocit, ľahko sa prenáša Veľkosť môže byť upravená podľa okolností jednotlivých zápästie Materiál: pravá Koža Veľkosť: L a v Y: 5.5-6.7 Palcový L: 6.7-8.1 Palcový Kompatibilné: Pre Fitbit Poplatok 3 Balík v cene: 1 x Originálne Kožené potítka na Fitbit Poplatok 3(pozor, nie je súčasťou balenia)

Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je doplnený Čína príspevok,ePacket,Holandsko príspevok. Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava , Niekedy sme zvoliť dopravu spôsobom, ako krajinu, tovar (s batériou alebo nie, alebo iné), môžete zistiť, môžete si vybrať spôsob je iný, ako sme odoslať. Ale prosím, buďte si istí, že našim cieľom je umožniť zákazníkom, aby dostane balíček rýchlo a musel zmeniť spôsob doručenia. Prosím pochopte !!! Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Záruka a Údržba: ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty