Klasické tím Reynolds retro cyklistika dres priedušné letné rýchle suché priedušný cyklistický dres krátky rukáv maillot velo homme

Klasické tím Reynolds retro cyklistika dres priedušné letné rýchle suché priedušný cyklistický dres krátky rukáv maillot velo homme

j45958

Novinka

Skladom

€9.87 €8.59
Počet

Štítky: zdravie krátke, kostra jersey mužov, retro logo na bicykli, jersey zjazdové krátke sleevs, culotte cyklistické classic, kobe klasické jersey, retro pro cyklistika dres, cyklistický dres tour reynolds, jersey retro, motorcycel.

Akceptovať prispôsobenie, prosím, kontaktujte nás, jednoduchšie, tým nižšiu cenu, dokonca aj na 0 Máme veľkosti 6XL, Ak potrebujete 6XL, prosím objednávku pre 5XL a poznámka 6XL v objednávke. Môžete zanechať komentár v poradí, Ako "dres XXL a nohavice XL" Vitajte veľkoobchod a dropshipping.

Dres používa priedušná dlho a podpažní oka žakárové oka textílie

Šortky používa Lycra textílie s vysokou elasticitou a silné restorability

MOŽNO BUDETE CHCIEŤ VEDIEŤ, 1. Ako dlho môžem prijímať objednávky? Máme loď z Číny. Objednávky trvať 1to 3 dni čas spracovania pred zásielky. Dodávky zvyčajne trvať 1 týždeň až 3 týždne! Avšak, ak nie je tovar doručený do 2 mesiacov, prosím, kontaktujte nás. 2. Kúpiť ako darček, môže prísť skoro? Ak si kúpiť ako darček, neodporúčame kúpu položky v priebehu mesiaca, keď sviatok sa deje. Existuje riziko položky nie príde na čas. Ak chcete prísť na čas, prosím, kontaktujte nás pred objednávke a máme pre vás to pravé riešenie. 3. Ako dlho bude vrátenie bude doručený? A ktorý účet bude prijatá? Vaše peniaze vám vrátime na pôvodné konto, rýchlosť závisí na účte máte. Ak ste ešte neboli na získanie vaše peniaze do 3 dní, prosím, kontaktujte nás, budeme sledovanie pre vás. 4. Môžem stornovať svoju objednávku? Môžete objednávku zrušiť a získať náhradu, keď objednávku nebolo vydané. Keď objednávka je odoslaná, to nie je možné zrušiť, pretože už na ceste! 5. Môžem vrátenie a výmena položky? Áno, Ak sú Spojené Štáty, Kanada, Austrália, Spojené Kráľovstvo, Francúzsko, Španielsko, Nemecko, Rusko, Brazília, Izrael, Južná Kórea, Saudská Arábia, spojené arabské emiráty, Poľsko, Holandsko, Taliansko, stačí vrátiť balenia miestneho skladu Jedlozdravotnikom.sk získať náhradu. Ak nie ste v týchto krajinách, musíte sa vrátiť tovar v sklade v Číne získať náhradu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty