MINI HDMI 3RCA CVBS Kompozitné Video AV Prevodník Adaptér TV, VIDEO VHS DVD Čierny

MINI HDMI 3RCA CVBS Kompozitné Video AV Prevodník Adaptér TV, VIDEO VHS DVD Čierny

j45949

Novinka

Skladom

€4.15 €3.66
Počet

Štítky: hdmi rf, ezcap hdmi, hdmi repeater extender, usb, vga, hdmi cabl, hdmi vga, symbian vhs, rca vga, hdmi usb, hdmi / vga.

MINI HDMI k AV signálu converter, ktorý bude previesť HDM video signál alebo zvukový signál k AV (CVBS) kompozitný video signál a FL/FR stereo audio signály, zatiaľ čo podpora DVI systém doplnkovú činnosť signály.

Ak chcete pomôcť previesť na vysoko kvalitný HDMI video signál do normálneho CVBS signál(standard-definition 480i,576i).

Tak, že môžu hrať na TV,VIDEO VHS,DVD rekordéry,atď a podpora NTSC a PAL dve TV formáte.

Nie je nutné inštalovať ovládače, prenosné,flexibilné, plug and play, Nízka spotreba, nie je potrebné napájanie; Výstup audio synchronizácia s video.

Vysokú šírku pásma schopnosť podporu 1920x1080 60Hz; Kompatibilné s HDMI 1.3; Vzťahujú na HD kamera, HD DVD Displayer, Slúchadlá, Projekčné plátno, atď.

Výstupné porty: 1x RCA(Žltá,Biela,Červená).

Vstupné porty: 1x HDMI typ samica

Rozmery: 66(L) x 55(W) x 20(H)mm

Farba: Čierna

Vstup HDMI Rozlíšenie:

640 x 480 60 hz,60 hz 800 x 600,

1 024 x 768 60 hz,1280x720 60Hz,

60 hz 1280 x 1024,1360x768 60Hz,

1 600 x 1 200 60Hz,1920x1080 60Hz.

480i/60Hz,480p/60Hz,576i/60Hz,576p/60Hz,

720p50/60Hz,1080I50/60Hz,1080p/60Hz.

CVBS výstup:PAL,NTSC_M,a NTSC_J

Materiál: plast shell

Balenie obsahuje:

1 x Mini HDMI k AV Prevodník

1 x USB Kábel

1 x užívateľská Príručka

Použitie upozornenie: je potrebné upraviť na 480P alebo skontrolujte riadok HDMI a kábel AV

Poznámka:Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/-1-3 cm.

O sledovacie číslo update: Ak váš sledovacie číslo je žiadne logistické informácie, ako tisíce balíky zaslané do iných krajín, logistických spoločností nemal aktualizácia logistické informácie, prosím, kontaktujte nás prvýkrát, Prosím, láskavo nie sú priamo otvoriť sporu. Sme prvý čas pre vás riešenie! Čas nalodenia: Všetky výrobok môžeme lodnej dopravy v rámci 5~8 deň v týždni, na väčšinou sme podľa objednávky zákazníka čas na balenie a preprava, musíme starostlivo skontrolujte kvalitu tovaru, predtým, než Loď, Tak si nejaký čas, aby sa s nimi manipulovalo. Čas dodania: v Dôsledku vyššej moci faktory: hurikány, rainstorms vplyv lety. Vedúci logistiky meškanie. Sme čestní predajcovia, nebude vám trpieť žiadne straty. Uveďte, prosím, logistickej spoločnosti trochu čas spracovania, budeme čakať na package k dosiahnutiu vašej strane. Ak vaše logistické informácie príde na miestnej pošte: Ak miestnej pošte sa nemá kontakt s vami, prosím kontaktujte vaše miestne post office, akonáhle je to možné, aby sa váš balík. Inak, nadčasy doručenia zásielok, miestna pošta vráti svoj pozemok, dôsledky samostatnosti. Ochrana čas uteká: Keď sme skončili čas prepravy, ak je výrobok na ochranu obdobie uteká, prosím, rozšíriť produkt ochrany obdobie od seba, alebo kontaktujte nás, láskavo neotvárajte sporu priamo. Dovozné clá: Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za Dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti

Keď dostanete tovar, ak existuje nejaký problém, prosím kontaktujte nás a nie priamo otvoriť sporu. Sme sľub, ktorý sme vám spokojní riešenie po tom, čo sme potvrdili to. Sme tiež budete pozitívne hodnotenie. Úprimne vás pozvať na dovolenku nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie (DSR) 5 Hviezd . Keď si ukázať vaše pekný obrázok na našich spätnú väzbu oblasti prosím, odoslané správy povedzte nám, ďalšej objednávke, kontaktujte ma, budú ďalšie prekvapenia. Aby výške 100 dolárov viac, než v rovnakom čase , môžeme doprava zadarmo, DHL,EMS, UPS, bude stať našim VIP zákazníkom, využiť ďalšie výhody pre všetky život.

Otázka: Ako môžete sledovať môj pozemok? Odpoveď: môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo: www.17track.net/en (skopírovať do prehliadača otvoriť) Otázka: Ako maloobchodné alebo veľkoobchodné ponúknuť veľkoobchodné ceny, ak som veľa položiek? Odpoveď: ak potrebujete kúpiť veľa vecí, na rovnaké časy, prosím, kontaktujte ma prvý. ja som vám ponúka konkurenčné veľkoobchodné ceny . Q: Ako môžem zaplatiť mojej objednávky? Odpoveď: Jedlozdravotnikom.sk podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetnej Karty, Western Union, a bankovým prevodom cez banku.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty