Kanada Mapa nástenná maľba tapety domov PW201017008

Kanada Mapa nástenná maľba tapety domov PW201017008

j45879

Novinka

Skladom

€6.55
Počet

Štítky: holičstvo tapety, vinil tapety, eagle tapety na steny, zlatý strom tapety, 3d schodisko tapety, steny tapety horor, 3d pierko tapety na steny, bee tapety, 3d strop zlato tapety, bar izba tapety.

Aký rozmer je naša tapety? Tapety panely sú vyrobené so šírkou 50 cm(19.7").

Aký materiál je naša tapeta je vytlačená na? Non-tkané fleece (130gr/m)

Fleece materiál sa skladá z buničiny a polyesterových vlákien a vhodné lepenie agentov. Materiál, neobsahuje žiadne škodlivé látky a je biologicky rozložiteľný. Fleece tapety poskytuje mnohé výhody pre konečného užívateľa: Patche až jemné vlasové trhliny alebo pavučinu-ako napríklad povrchové trhliny, Spomaľujú horenie v súlade s DIN 4102, B 1 Rozmerová stabilita počas prílohy Môžu byť pripevnené okamžite bez namáčanie Umožňuje stenu prilepiť prípravku pri prilepovaní zadnej strane tapetu je možné Jednoduché a rýchle redecoration, pretože to môže byť vyzliekol pri suchom

Ako aplikovať naše tapety?

KROK 1: Príprava stien Vaše steny musia byť úplne rovné, čisté a suché. Úrovne drsné povrchy, drsný, otvory a nerovnomerné škvrny. Steny by mali byť rovnakej farby. Ak nie, môžete si všimnúť rozdiely v farbu na stenu po inštalácii. Ak vaše steny má viac farieb, odporúčame vám, aby ste maľovať znova. Aby zvislá čiara s kolmici na rohu oblasti, ktorú chcete kryt s nástenným. Ak máte olovnica, môžete si vytvoriť svoj vlastný spájanie ťažký predmet na koniec lana. Táto línia je veľmi dôležité, pretože to je príručka ak chcete spustiť uvedení vašej nástenná maľba.

KROK 2: Príprava tapety tapety panely sú vyrobené so šírkou 48,7 cm(19.2"). Panely sú prijaté vytlačené priebežne na roll a číslované v hornej časti. Rez nezávislé panely a urobiť náhľad na zemi po číselnom poradí zľava doprava. Opatrenie meter výšky steny. Ak je to menej ako photomural, musíte znížiť, aby sa zmestili správne. To v čase, keď máte na podlahe, ale nechať rezervu palce, aby sa opravili všetky rozdiely v úrovni na stenu.

KROK 3: Príprava lepidla Môžete kúpiť lepidlo z vášho supermarket, potvrdiť, že je to pre non-tkané tapety použitie. Príprava lepidla, postupujte podľa pokynov na vrece lepidla ste si kúpili. Robte to pomaly. Tak získate jednotné zmesi a bez bubliniek.

KROK 4: Pripojte papiera na stene Aplikovanie lepidla na stenu rovnomerne pomocou štetcom alebo valčekom. Začať distribúciu z linky označené ako príručka k klesať. Nechcem vložiť celú stenu, a to len v oblasti, ktorá sa bude vzťahovať na prvý panel na ľavej strane, takže pár centimetrov mimo doprava. Uplatňujú prvý panel nástenná maľba na stenu začína v ľavom hornom rohu. Skontrolujte, či je v súlade s guide. Lisy proti papier so suchým valčekom alebo hubky, aby sa odstránili všetky vzduchové bubliny. Umiestnite nasledujúci panely rovnakým spôsobom sa v číselnom poradí. Panely nesmie byť namontovaná na sebe, ale sú nastavené na okraji. Poutierajte prebytočné lepidlo s vlhkou špongiou.

KROK 5: Dokončenie S pomocou pravítka a frézy, upraviť stranách a v hornej a dolnej časti steny, ak je to potrebné. Nechajte vyschnúť 24 hodín, budete mať dokonalý konečný výsledok.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty