Lumpur Buddha Korálky Elektronické Počítadlo Mini Prenosný Vreckový Digitálny Displej s Strapec Dekompresný Hračka pre Meditáciu Relaxat

Lumpur Buddha Korálky Elektronické Počítadlo Mini Prenosný Vreckový Digitálny Displej s Strapec Dekompresný Hračka pre Meditáciu Relaxat

j45801

Novinka

Skladom

€6.25 €4.06
Počet

Štítky: buddha statu, dekor socha, mosadz sochu budhu, mosadz buddha, malý buddha, mosadz dekor, buddha mini, mosadzná socha, ksitigarbha socha, buddha hlavu.

Odrážky:

1、Odolný a Ľahký: Vyrobené z plastu, s dobrou odolnosťou voči pádu a dlhú životnosť. Mini počítadlo je ľahká a ľahko sa prenáša.

2、Vymeniteľná Batéria: buddha perličiek kalkulačku môžete obnoviť digitálneho elektronického počítadla. Batériu je možné vymeniť. LCD štatistické hodnoty poskytnúť LCD štatistické hodnoty vášho účtu. Automaticky sa zavrie.

3、Vynikajúci Nástroj pre Budhistov: Ľudia všetkých vierovyznaní a presvedčenia, prostredníctvom ruženca korálky počítať.

4、Digitálne Rolovanie a Stlmiť Prevádzky: Roll palcom začať počítanie pomocou hladký navigačné koliesko.

5、Špeciálny Darček: buddha perličiek kalkulačka sa používa pre rôzne meditácie, relax, pohyb prstov, atď. To môže byť použitý ako ideálny darček pre vašich blízkych na akýkoľvek čas tesný, Ramadánu alebo žiadne špeciálne deň!

1.Odolný a Ľahký: Vyrobené z plastu, s dobrou odolnosťou voči pádu a dlhú životnosť. Mini počítadlo je ľahká a ľahko sa prenáša.

2.Vymeniteľná Batéria: buddha perličiek kalkulačku môžete obnoviť digitálneho elektronického počítadla. Batériu je možné vymeniť. LCD štatistické hodnoty poskytnúť LCD štatistické hodnoty vášho účtu. Automaticky sa zavrie.

3.Vynikajúci Nástroj pre Budhistov: Ľudia všetkých vierovyznaní a presvedčenia, prostredníctvom ruženca korálky počítať.

4.Digitálny Rolovanie a Stlmiť Prevádzky: Roll palcom začať počítanie pomocou hladký navigačné koliesko.

5.Špeciálny Darček: buddha perličiek kalkulačka sa používa pre rôzne meditácie, relax, pohyb prstov, atď. To môže byť použitý ako ideálny darček pre vašich blízkych na akýkoľvek čas tesný, Ramadánu alebo žiadne špeciálne deň!

Špecifikácia:

Materiál: ABS plast

Farba: mahagón, rosewood

Rozmery (dĺžka x šírka): o 10.5x5cm/4.13*1.97 v

Hrúbka: približne 2.5 cm/0.968 v, strapec dĺžka: cca 12 cm/4.72 v

Balenie Zoznam:

1*Buddha Perličiek Počítadlo

1*Bambulka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty