Magické Triky, Nite Klub Dove Zmiznúť dove kúzlo Ilúzie Magic Rekvizity Fáze Magic

Magické Triky, Nite Klub Dove Zmiznúť dove kúzlo Ilúzie Magic Rekvizity Fáze Magic

j45690

Novinka

Skladom

€41.17
Počet

Štítky: veľké dekoratívne zrkadlo ilúzie, dove magic, kúzlo ilúzie, zadajte čarovný trik, magický trik, ilúzia fáze, ilúzia trik rekvizity, etapa ilúzie, bubble show, kúzelník tabuľka.

Nite Klub Dove Zmiznúť, Nočný klub dove Obliecť sa používa na pódiu pre miznúce asmall live zásob ako holubice, kurčatá, šteniatka alebo mačiatka. Kúzelník miestach, holubica (alebo všetky živé zásob) v krabici položený na stole. Box je potom rozobrať kúsok po kúsku a prijaté od seba bez stopy holubice. Dokonca aj malé základňu, na ktorej bolo okno odpočinku je prijaté od seba, zložené a zobrazí sa slobodne. Holubice má úplne zmizol. Vyrobený z preglejky, atraktívne maľované, to je veľký displej na javisku. Ploché záhybov na balenie! Box misures cm 43 x 26 x 28 (16,9"x10,2"x11")

Služby:

Garantujeme, že budete spokojní s našimi službami a prodcuts. Budeme nikdy nedovoľte, aby sa niektorý z našich zákazníkov trpieť žiadne straty. V prípade, že ste nedostali chybné položky z nás, prosím informujte nás immediatedly po prijatí príslušnej položke. A nám ponúkajú poškodený fotografiu alebo video. Potom sme sa určite budú niesť zodpovednosť prijať vrátiť podľa našich vrátiť a vrátenie peňazí.

Návrat & Vrátenie Peňazí

Ak dostanete tovar, ktorý je poškodený alebo nefunkčný, prosím, informujte nás do 7 dní na získanie povolenia pre návrat. Prosím, všimnite si, že kupujúci by mal byť zodpovedný za vrátený prepravné náklady, a poškodený/vadný tovar musí byť vrátený, na nás bezpečne zabalené a zabalené.

Po tom, čo sme dostali produktu preskúmame a test chybné položky. Ak zistíme chyby popísané v správe,

budeme loď, ktorú výmenou za chybný položky v ďalšej objednávke LEN. Alebo kupujúci môže zaplatiť za odoslať prepravné náklady a požiadať o nový produkt. Inak, vám vrátenie peňazí.

Poznámky: pre man-made poškodený, kupujúci by mal prevziať na seba plnú zodpovednosť

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty