Elektrické LED budík s telefónom, bezdrôtová nabíjačka Drevené Tvorivé w/ Qi Bezdrôtový Telefón Nabíjanie digitálny teplomer hodiny

Elektrické LED budík s telefónom, bezdrôtová nabíjačka Drevené Tvorivé w/ Qi Bezdrôtový Telefón Nabíjanie digitálny teplomer hodiny

j45630

Novinka

Skladom

€9.65 €8.79
Počet

Štítky: budík elektro, qi dreva, vonkajšia sonda teplomer, budík qi, hodiny fm rádio, vst, senzor bezdrôtový teplomer, výkon budík, budík dreva, budík ciferný.

Popis položky: Pridať dotyk moderných do vašej spálne, obývacej izby alebo do kancelárie s týmto elegantný a elegantné vyzerajúce hlasovým ovládaním, eco-friendly budík, ktorý môže byť tiež použitý ako Qi bezdrôtovú nabíjačku, ktorá sa zhoduje s dokonale všetky moderné navrhnuté úradu alebo bytového nábytku. Navrhnutá pre jednoduchosť, nie sú tam žiadne tlačidlá ani plastové časti na prednej strane a na bokoch hodiny. Zobrazuje čas, dátum, vlhkosť a teplota jasne s jasnými a nastaviteľné LED svetlá pre čisté, ale moderný vzhľad. Môžete nastaviť až 3 alarmy v priebehu niekoľkých minút intervaloch nahradiť spánok funkciu. A pre vaše pohodlie, to môže byť tiež použitý ako Qi bezdrôtová nabíjačka pre kompatibilné Samsung a iPhone modely, jednoducho položte telefón na hornej časti hodiny, a itd štart nabíjania automaticky. Duálny režim napájania: môže byť pripojený cez USB kábel (súčasťou balenia), alebo zálohovaný 4 AAA batérie (nie sú súčasťou).

Funkcia: OVLÁDANIE HLASOM FUNKCIE: režim úspory Energie. Stlačením tlačidla Nadol a vyberte zapnúť:Sd Sound control mode (režim úspory Energie), obrazovka sa vypne po 10 sekundách. Môžete sa rozsvieti obrazovky, tlieskať rukami (žiadny zvuk hlasnejší ako 60dbm) alebo ťuknutím na položku hodiny. DIGITÁLNY ALRAM HODINY: multi-funkčné digitálne budík, ktorý zobrazuje čas, dátum, teplota a vlhkosť vzduchu s svetlé a jasné LED svetlá. Zobrazuje čas v oboch 12h/24h formáte, a ukazuje, krytý vlhkosť a teplotu v oboch stupňoch Celzia i Fahrenheita. Až 3 alarmy v niekoľko minútových intervaloch nahradiť funkciu odloženia budenia, vyberte položku rôzne typy poplachov medzi denný alarm a všedný deň, alarm, každý alarm krúžky pre 1 minútu. QI BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE: Jednoducho položte telefón na začiatku hodiny a itd štart nabíjania automaticky. Nabíjanie sa vyskytuje len vtedy, keď napájaný USB kábel, nie je spoplatnené pri napájané z batérií. Vezmite prosím na vedomie, telefóny s podporou krúžok na zadnej nebude úplne nabitá, prosím, odstráňte výstužný krúžok pre nabíjanie.

ELEGANTNÝ a MODERNÝ DIZAJN: Určené pre jednoduchosť a eleganciu. Vyrobené s vysoko kvalitná čierna MDF (medium density drevovláknitá doska) materiál a nastaviteľné podsvietenie LED displej (3 úrovne jasu), drevený budík môžete dokonale hodí do každej modernej navrhnutý nábytok. Prenosný a kompaktný dizajn, veľkosť cca. W15 x x H7 D7.1 cm.

DUÁLNE NAPÁJANIE: Pracuje hlavne na zapojený kábel napájania alebo zálohovaný 4AAA batérie (NIE sú súčasťou). Nabíjací kábel je súčasťou balenia. Kábel kompatibilný so všetkými USB nabíjačka.

Package Zahrnuté:

1 x Bezdrôtové Nabíjanie Hodiny

1 x USB Kábel

1 x Návod na použitie

Poznámka:

1. Prosím, aby 0.5-1 cm rozdiely vzhľadom na ručné meranie.

2. Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty