Tému Narodeninovej Party Dekorácie Tortu vytiahnuť vlajka Happy Birthday Dekorácie deti Scény, Dekorácie, Party Dodávky Nastaviť

Tému Narodeninovej Party Dekorácie Tortu vytiahnuť vlajka Happy Birthday Dekorácie deti Scény, Dekorácie, Party Dodávky Nastaviť

j45511

Novinka

Skladom

€20.57 €12.55
Počet

Štítky: victoria secret on-line, zľava detské oblečenie, veikk, viking citáty, Viking Fúzy Korálky, vegeta dbz, gril fit mazda3, hacky teens miest, vŕtačka perovoy 21, podpätky podpätky, 5mm.

Popis:

VŠETKO v jednej Narodeninovej Party Dekorácie pre Dievčatá

Móda a Roztomilý Narodeninovej Párty Dekorácií: kombinujeme fashion prvkom dekorácie pre strany položky, ktoré vyhovujú pre všetky narodeniny strán, najmä ak ste fanúšikmi . Môžete mať móda a nadšený narodeniny s hudbou narodeninovej party dodávky. Tiež si môžete vziať krásne fotografie s týmto happy birthday kulisu.

Vysoko Kvalitné a Funkčné Dekorácií pre Strán: narodeninová párty dekorácie banner a hudobné torty vňaťou ozdoby sú vyrobené z hustej karty-stock papier, silný, kvalitný a odolný, nie je jednoduché zmiznúť. Obraz na kartóne je jasné a čisté. latexové balóny podporuje vodíka môže trvať dlhú dobu, jednoducho vyhodiť. narodeninová párty položky môžu byť použité pre viackrát.

Jednoduchá Montáž Dekorácií na Narodeninovej Party: zásobovanie birthday banner, tortu vňaťou a balóny treba jednoducho urob si sám.Stačí urobiť to s rodinou a užiť si svoj čas. Ak máte akýkoľvek problém forxxx a potrebujete pomoc, obráťte sa na nás.Budeme riešiť to pre vás naraz. Tak na čo ešte čakáte?Pridať KOŠÍKA teraz!

Názov Produktu : Narodeninová Párty Dekorácie

Balenie obsahuje:

1 písm. vytiahnuť vlajky,

24 tortu vlajky,

1 veľký koláč vlajky,

18 latexové balóny,

1 cievka

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty