Vynikajúce COB led angel eyes auta halo krúžok Ultra svetlé Pre Ford S-Max 2006-Xenónových svetlometov

Vynikajúce COB led angel eyes auta halo krúžok Ultra svetlé Pre Ford S-Max 2006-Xenónových svetlometov

j401

Novinka

Skladom

€25.73 €16.99
Počet

Štítky: lampa xenon, isuzu dimax, diodo led cob, halo hračka, ford strany, cob led krúžkom, ford max, krúžok krídlo, h led reflektor, ford smax.

Vynikajúce COB led angel eyes auta halo krúžok Ultra jasné osvetlenie Pre Ford S-Max 2006-2014 Xenónových svetlometov Tento súbor obsahuje úplne nový, 2 dielna sada xenon Studená biela COB LED angel eye halo krúžky, že je dobré pre vlastné svetlometu retrofit.

teraz Geerge je hrdý na to, predstaviť najnovšie COB LED technológia má dva krát jas v porovnaní s konvenčnými SMD LED krúžky s viac jednotné osvetlenie vzhľad.

Konvenčné KLAS, to je holá led čip obaly na okruhu rada halo krúžky, je to jednoduché led čip na palube, je ľahké popáleniny , ľahko poškodiť. a neprispieva na odvod tepla a plný práce.

Geerge KLASU je nová technológia LED, obaly na svetlo LED engine, Každá jednotka balenia a smd na palube halo krúžky. Silné anti-seizmické schopnosti, Silné anti-aging schopnosť, odolnosť, môže to 10-krát viac zvýšiť osvetlenie oblasti, tak to sa zabránilo nepríjemné odlesky tým, že do maximálnej možnej miery.

Funkcie:

-Spolu 2 ks LED krúžky

-Vyrobené s vysokou kvalitou COB LED svetlá

-2x jasnejšie ako klasické SMD LED krúžky

-xenónové Studená biela farba

-Každý krúžok prichádza s samostatné napájanie, ktoré je viac stabilný

-Bez rušenia FM rádia.

Dôležité: Tento COB LED halo krúžky sa líši od iných značiek angel eyes. Toto je Auto styling halo krúžky. Nie je potrebné znížiť difúzor, objektív a plastové vo vnútri svetlometu. Geerge factory angel eyes boli vedení ideálny inštalácie, pokiaľ je to možné bez ničí vnútornú štruktúru svetlometu. To je nemožné pre iné značky tovaru.

Táto stránka ponúka jeden komplet xenon Studená biela COB LED Halo Krúžok Osvetlenie Auta pre nasledujúce: Vozidlo Aplikácie

Pre Ford S-Max 2006-2014 Xenónových svetlometov

prosím, uistite sa, že vaše auto svetlomety, je rovnaký ako obrázky, ak nie rovnaké, nie je vhodné. Inštalácia Tipy:

1. Túto inštaláciu vyžadujú pečieme otvoriť predné svetlo lampy, aby mohol nainštalovať tento produkt.

2. Tento produkt vyžaduje lepidlo aplikácie, ako sú Neutrálne silikónové lepidlo (lepidlo nemôže loď do vzduchu, a tak nemôžeme ponúknuť), poskytujeme len obojstranné pásky (inštalácia pomoc, nemôže byť stanovená).

Odporúčame odbornú inštaláciu pre tento produkt. Obsah balenia: 2 ks COB LED Angel Eyes / Halo Krúžok 8 ks Dvojité Bočné Pásky 1 ks Detail inštalačná Príručka obrázok s (Inštalácie, ako v Príklady ccfl angel eyes) Vzorky obrázok : Podrobné Fotogaléria(Druh streľba, Vzorka, obrázok): svetelný efekt (Vzorka, obrázok):

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty