Zubné Laboratórium LED Llight Mechanik lupa na Čítanie s vavuum sacia hadica pre prach kolektora

Zubné Laboratórium LED Llight Mechanik lupa na Čítanie s vavuum sacia hadica pre prach kolektora

j319

Novinka

Skladom

€87.94 €82.67
Počet

Štítky: zubné strojov, tabuľka prachu kolektora, lab zuby, vám dáva oheň led csp, led žiarovky mechanik, zubné lampa led, stomatologické kreslo, úlet prachu kolektora, zubár laboratórium, led mechanik lampa ajustable.

Zubné Laboratórium LED Llight Mechanik lupa na Čítanie s vavuum sacia hadica pre prach kolektora

Je to koncepcia a krásne mechanik lampa wih úplne nezávislým práv duševného vlastníctva. LED s 12V 6W 5500color teplota je jasný. ∅75*350° zväčšovacie sklo môžete pohybovať hore a dole. Prach vstup podporuje zber prachu späť a dopredu, náhodne nakonfigurovaný príslušenstvo sa môže pripojiť ∅50/∅75PVC rúry. Prach stráže z tvrdeného skla podstatne riešiť problém náhodného zranenia spôsobené poškodenie skla. na ktoré sa vzťahuje vankúš na kovová základňa je veľmi pohodlné, vyčistiť a premenlivé. V prípade prachu prívod mechanik tabuľke je na povrchu stola, potom odtrhnite knobble v vankúš a cieľ hodváb obrazovky otvorenie na vákuové úst. Záruka: jeden rok L: dĺžka 125 mm , S: 95 MM dĺžka Vlastnosti a charakteristiky: 1. Používané v zubnom laboratóriu široko. 2.1 sady/ kartón. 3. Certifikácia: CE/ISO

VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE:

1. Vážení klienti, prosím, informujte nás, vaše celé správne meno a adresu, v prípade, že balík je vrátený. Ak balík byť vrátené, pretože necháte ma nesprávnu adresu, nebudeme zodpovední za to. 2. Väčšina objednávky bude dodaný von do 3-5 pracovných dní po zaplatení potvrdenie. 3. Zadarmo doprava je Čína post air mail, zvyčajne trvá okolo 18-29 pracovných dní, možno užívať viac ako 1 mesiac na niektorých krajinách. Takže ak chcete získať tovaru naliehavo, prosím, vyberte si iný spôsob, ako vyjadriť. 4.Budeme doprava z položky rýchlo, ale tam bude oneskorenia pre niečo, čo nemôžeme ovplyvniť (napr. zlé počasie). Ak sa to stane, kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý vám pomôže zistiť a vyriešiť akýkoľvek problém. Tak dúfam, že sa vám nebude držať toto nám nízke skóre, ďakujem vopred. 5. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 6. Pri výbere DHL/FedEx, budeme kontrolovať, či sa vaša adresa je Vzdialenej Oblasti. Ak je to tak, Vzdialenej Oblasti Poplatok je potrebné nabiť. 7. Niekedy sme sa zmení na prepravu spôsobom a vybrať najvhodnejší spôsob dopravy pre vás, ale dopravy čas je rovnaký, a to ešte majú sledovanie informácie on-line. Prajeme vám pochopiť, ďakujem! 8. Keď dostanete balík, keby to bolo nefunkčné, prosím, prijať balíček a kontaktujte nás na čas, budem sa snažiť v našich silách, aby ho vyriešiť, ak by ste mali prijať rozbité balík, nebudeme vykonávať žiadne problémy!!!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty