40x60 Monokulárne Výkonný Ďalekohľad Ďalekohľad na Nočné Videnie Zameranie Telescop Vojenské HD Profesionálne Lov Vonkajšie Ďalekohľad

40x60 Monokulárne Výkonný Ďalekohľad Ďalekohľad na Nočné Videnie Zameranie Telescop Vojenské HD Profesionálne Lov Vonkajšie Ďalekohľad

j181

Novinka

Skladom

€16.77 €10.56
Počet

Štítky: prak, pre lov, 10x50 monokulárne, super zoom teleobjektív monokulárne ďalekohľad amazon, kershaw, vták vonkajšie, monokulárne telescop, dieťa ďalekohľady, multitul, nástroj výchovy k demokratickému občianstvu.

Popis:

Malý, prenosný, veľmi pohodlné prenášanie, výkonný a ultra-ľahký, je veľmi vhodný pre kemping, horolezectvo, cestovanie a turizmus

Ultra-jasné, multi-vrstvy FMC širokopásmové zelená filmu, jasné a transparentné farby, silné optickej priepustnosti a zánik vzor návrhu na okraji, môžete efektívne zníženie únavy očí.

Jednoduché zameranie.

Odolné materiály: nepremokavé, vlhkosti-dôkaz, prachotesný a anti-fog, a môže byť používaný bežne v vlhké a daždivé dni.

Ultra-jasné, BAK4 hranol má veľmi vysoké prejsť kurzu, ktoré je transparentné, jasné a svetlé.

Obe okulára a cieľ šošovky majú protiprachové kryty, ktoré môžu byť zakryté, aby sa prach, keď nie v použitie.

V dôsledku rôznych výrobných šarží alebo rôzne streľba svetlá a zobrazuje, farby reálnych objektov môže byť mierne odlišný, ale prosím vás ubezpečiť, že to nebude mať vplyv na použitie účinok.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím povedzte nám, po prvé, budeme poskytovať tie najlepšie služby a problém vyriešiť čo najskôr, ďakujem vám veľmi pekne.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Značka: PANDA/ panda

Model: 40X60

Farba: čierna

Materiál: kov+guma

Zväčšenie: 40x

Vízia: 1500m/9500m

Okulára priemer: 20 mm

Priemer cieľ objektív: 50mm

Jedno oko rozmery: 160 x 50 mm

Package Zahrnuté:

1 x 40x60 Monokulárne Ďalekohľad

1 x Soft Prípade

1 x Čistiaca Handrička

1 x Šatka

1 x anglický Manuál

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty