Tooarts Pletená Psa Socha Moderné Železa Ornament Tvorivé Figúrka Ručné Remeselné Špeciálne Zvierat Figúrka bytové doplnky

Tooarts Pletená Psa Socha Moderné Železa Ornament Tvorivé Figúrka Ručné Remeselné Špeciálne Zvierat Figúrka bytové doplnky

j151

Novinka

Skladom

€29.49 €17.70
Počet

Štítky: strieborná socha psa, malá socha, geometrické psa socha, zadok psa socha, bully psa socha, hipo domova, buffalo živice, kovové kačica socha, hlina psa socha, misa hipo.

Popis:

Na kreatívne navrhnutý pletená psa socha tkané zo železa páse s nástrojmi. Pes ležal na podlahe a obrátil sa späť k téme niečo, plný roztomilosť. Prijatie kvality železo surové materiály, to je ručne umelcom prostredníctvom manuálnych procesov ako razenie, zvárané a pečenie. Povrch je eko-šetrné pečenie maľované, razenie a leštené niekoľkokrát, a ručne maľované farbou je prirodzené a živý. Kreatívne tkanie je štýlový a elegantný, celkovo hladký a rustless, robustné a odolné. Nádherné remeslá sú esteticky, a roztomilý vzhľad, môžu byť umiestnené na stôl, displej, stojan alebo na policu pre zábavu. Ako ideálny darček pre milovníkov psov, musí byť milovaný.

Funkcie:

Kreatívne Dizajn: kreatívne navrhnutý pletená psa socha tkané zo železa páse s nástrojmi. Pes ležal na podlahe a obrátil sa späť k téme niečo, plný roztomilosť.

Remeselné: Prijatie kvality železo surové materiály, to je ručne umelcom prostredníctvom manuálnych procesov ako razenie, zvárané a pečenie.

Zvláštne Zaobchádzanie: povrch je eko-šetrné pečenie maľované, razenie a leštené niekoľkokrát, a ručne maľované farbou je prirodzené a živý.

Praktické Dekor: Skvelého remeslá sú esteticky, a roztomilý vzhľad, môžu byť umiestnené na stôl, displej, stojan alebo na policu pre zábavu.

Nádherný Darček: Ako ideálny darček pre milovníkov psov, musí byť milovaný.

Špecifikácie:

Materiál: Železo

Farba: Champagne zlaté a hnedé

Veľkosť produktu: 32*11*15 cm / 12.6*4.3*5.9 v (L*W*H)

Veľkosť balenia: 34*13*17 cm/ 13.4*5.1*6.7 v (L*W*H)

Hmotnosť výrobku: 520g / vyznania je 18,3 oz

Package hmotnosť: 640g / 22.6 oz

Zoznam balíkov:

1* Žehlička pletená psa socha

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty