Práčka Ultrazvukové Prenosné Turbo Automatické Elektrické Čistenie Bielizne Nástroj pre Cestovanie Internátov USB Podložka

Práčka Ultrazvukové Prenosné Turbo Automatické Elektrické Čistenie Bielizne Nástroj pre Cestovanie Internátov USB Podložka

j1281

Novinka

Skladom

€23.96 €20.37
Počet

Štítky: bbq hrniec, machin umývanie, brose elektrické čistenie, dc zaťaženie, D120, látkové podložky, dieťa prekážkou, kryt na vlasy, prenosný kompresor čistenie, zaťaženie práčka.

[Princíp]: kompaktná práčka otáča oblečenie v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek na 15 sekúnd. Turbo umývanie

[Ľahko ovládateľný]: Pridať vodu, dať na šaty, nalejte primerané množstvo čistiaceho prostriedku do vedra, a potom pripojte napájanie. Žiadny problém vôbec!

[Kompaktné a prenosné]: práčky je malá veľkosť a zaberá málo miesta. Vhodné pre obmedzeného priestoru, ako napríklad spálňa, apartmán, byt, camper, RV, atď. Je tiež ľahké dopravné a je Ideálny na cestovanie, kempovanie, atď.

[Práčka]: Tento mini práčka napodobňuje drvenie technológia umývania rúk, ktorý dokáže dôkladne umyť oblečenie, odstrániť škvrny na oblečení, a môžete čistiť krásna spodná bielizeň, bez deformácie.

[Multifunkčné]: mini práčka má vysoké frekvencie vibrácií a ultrazvukové dezinfekcia funkcie, ktoré je veľmi vhodné pre detské oblečenie, spodná bielizeň, ponožky, uteráky, atď. Okrem odevov a omietky, okuliare, ovocie, atď. sú tiež skvelé.

veľkosť:13 x 13 x 20 cm

Materiál:ABS

farba: ružová / zelená / biela

Obsah Balenia:

1 x Mini práčka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<