Clou Beaute Gél Lak Na Nechty Nechty Builder Gel Polish Nechty Predĺženie Nastaviť Sklzu Riešenie Kvapaliny Manikúra Nástroj Jasné, Ružová, Biela

Clou Beaute Gél Lak Na Nechty Nechty Builder Gel Polish Nechty Predĺženie Nastaviť Sklzu Riešenie Kvapaliny Manikúra Nástroj Jasné, Ružová, Biela

j1259

Novinka

Skladom

€6.80 €4.63
Počet

Štítky: nexu gelish nechty, gél šťastie, gel polish uv, gél lak na nechty, uv žiareniu, , Gel Polish, gelish nechty mini, predaj gramofónové nechty, gelish nechty, šelak neónový lak na nechty, gél lak na nechty.

Oznámenie Ako všetci vieme,, je to low-cost akciového produktu. Takže vybrali sme si riadny dodanie, no sledovanie informácie. Za normálnych okolností, čas príletu o 30-60 dní. Je to o 60-120 dní v Brazílii. Ako rôzne počítače displej farby inak, farby skutočného položky môžu mierne líšiť od obrázkov, ak si mysli, please don ' t do it. Ak zvolíte "Any1Color" možnosť, povedzte nám, prosím, farba číslo, ktoré chcete.

Použitie

Krok 1 : Kompletné dôkladné nail prep potom použiť primer na nechty.

Krok 2 : Squeeze builder gel z trubice a plátok len dosť výrobok so svojím NÁSTROJOM. Miesto výrobkov na nechty.

Krok 3 : Pomocou vášho štetcom s malým množstvom SKLZU RIEŠENIE, pat produkt do nechtov. Tvar nechtov.

Krok 4: Liek 30 sekúnd v LED/UV nechtov na vlasy.

Krok 5 : Súbor a tvar nechtov s nechty súbor a hladké s klinec buffer. Cleanse s NECHTY POVRCH OČISTIŤ a UTRIEŤ nepúšťa vlákna bez nechtov utrite.

6. krok : naneste tenkú vrstvu vrchný NÁTER. Liek 30 sekúnd s LED/UV svetlo. Cleanse s Nechty Povrch Očistiť a nepúšťa vlákna bez nechtov utrite.

Step7 : Vzťahovať KUTIKULU OLEJ.

Q&A

1. Čo je poly builder gel?

Medzi gél a akryl je poly builder gel, inovatívny produkt, ktorý je flexibilnejší ako akryl, silnejšie ako tvrdý gél a ľahšie, než ako.

2. Ako vzlietnuť builder gel?

To nie soak off gél tak, že najlepší spôsob je súbor ho s elektrickým nechty súbor.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty