2020 Nové Módne Dve Vrstvy, Červená Chalcedonic Krištáľový Náramok Krásne Temperament Žien Náramok Národ Štýl Náramok

2020 Nové Módne Dve Vrstvy, Červená Chalcedonic Krištáľový Náramok Krásne Temperament Žien Náramok Národ Štýl Náramok

j1069

Novinka

Skladom

€16.88
Počet

Štítky: black gold volfrámu náramok, chalcedony kameň, krúžok volfrámu svadbu, čierny a biely kameň, kameň natur, modrá chalcedony perličiek, čistý volfrám náramok, krúžok volfrámu, chalcedon, tig volfrámu.

Popis: Ako je znázornené na obrázku, Všetky výrobky sú strieľal pod prirodzeným svetlom. To, čo vidíte, je skutočný výstrel, Ale z rôznych dôvodov, vrátane rôznych monitory, Farbu môžete vidieť na obrázku môže byť mierne odlišný od skutočného obrazu, Venujte, prosím, materiál objekt ako kritérium.

1. Všetky fotky našej spoločnosti sú 100% reálne objekty. Avšak, vzhľadom na dôvody, svetla, Uhol a zobrazenie počas snímania, farebné obrázky, ktoré vidíte, môžu byť odlišné od reálnych objektov. 2: všetky výrobky sú ručné meranie, vzhľadom na nerovnomerné produkt bump, meracie nástroje sú rôzne, je nevyhnutné mať trochu chyba, tiež dúfam, že sa vám dieťa, odpusť mi, mua! 3: Ak je nejaký problém, prosím, kontaktovať zákazníka za konzultácie a spracovanie v čase, zvoľte prosím poradí podľa obrázku, ďakujem! Milenci sú najlepšie darčeky pre priateľov a rodinu Prosím, poradí podľa obrázku štýl. Ak nerozumiete, obráťte sa na zákaznícku službu!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty