Mydlo Box Vody Groove Modelovanie Vody Na Mydlo Drainers Umývadlo Hubky Mozgov Držiteľ Tvorivé Prísavky Mydlo Skladovanie, Sušenie Rack

Mydlo Box Vody Groove Modelovanie Vody Na Mydlo Drainers Umývadlo Hubky Mozgov Držiteľ Tvorivé Prísavky Mydlo Skladovanie, Sušenie Rack

j1060

Novinka

Skladom

€4.09 €2.95
Počet

Štítky: modely mydlo, drez bulík, Sacom Potrubí Motora Snímač Tlaku, kúpeľňa soapbox, na karte držiteľ magnet, držiteľ magnet poplatok, misky na mydlo, chryzantéma olejomaľba, opona držiteľ magnet zlato, mydlo model ručné.

Popis:

Pretože odolné plastové bol vybraný ako materiál pre toto mydlo šetrič, to je dlhá životnosť, jednoduché udržiavať v čistote a veľmi robustný.

Môžete dať mydlo bar v mydlo box pre vonkajšie použitie, alebo dať mydlo na dne zásobníka doma pre pohodlné používanie na to majú anti-slip dizajn.

Voda groove modelovanie dizajn môže presne tak, nech mydlo odkvapkať a uschnúť prirodzene, ktorá bude chrániť život svoj luxusné mydlo.

To je ideálny pre ľudí, ktorí majú alergie a citlivosť - naše mydlo jedlo nie je len mydlo kontajner, ale zdravie displeja .

Mydlo rezíduí na pracovné plochy a umývadlo povodí bráni malé mydlo jedlo, čo znamená, umývadlo oblasti zostáva čisté a suché.

Špecifikácie:

Názov položky: Vodné Drážky, Modelovanie Vody na Mydlo Drainer

Tvar:

Materiál: ABS

Farba: Červené víno, ružová, zelená

Hmotnosť: 102.9 g

Veľkosť: 16.8 x 12,5 x 11.7 cm

Balenie veľkosť:16.8 x 12,5 x 11.7 cm

Pouţiť: Kuchyňa, kúpeľňa

Poznámka:

- Tam by mohlo byť trochu chyba veľkosti pre ručné meranie.

- Farby odchýlky sa môžu líšiť v dôsledku rôznych nastavení monitora, prosím, láskavo pochopiť.

Balenie zoznam

Balenie obsahuje:

1 x Vody Groove Modelovanie Vody na Mydlo Drainer

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty